StockWatch.pl

Były prezes Cyfrowego Polsatu dołączy do rady dyrektorów Play Communications

Omawiane walory:

Dominik Libicki został powołany w skład rady dyrektorów (non-executive director) w Play Communications na okres kończący się walnym zgromadzeniem akcjonariuszy spółki zamykającym sprawozdanie finansowe za rok obrotowy 1 stycznia - 31 grudnia 2021 roku.

Play, rada dyrektorów, Dominik Libicki

Fot. Serinus Energy


Dominik Libicki to znany na rynku menadżer. W telekomunikacji i mediach działa od 25 lat. Ostatnio był członkiem zarządu odpowiedzialnym za inwestycje (CIO) w Kulczyk Investments. Wcześniej pełnił przez ponad 13 lat funkcję prezesa Cyfrowego Polsatu. Był także wiceprezesem zarządu Polkomtel oraz członkiem rady nadzorczej Telewizji Polsat. Libicki pełni funkcję prezesa Związku Pracodawców Prywatnych Mediów działającego w ramach Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”.

Play Communications jest właścicielem 100 proc. udziałów w P4 (Play), która jest operatorem telefonii komórkowej Play. Spółka zadebiutowała na GPW w lipcu 2017 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT play, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR