Creepy Jar miał 0,4 mln zł zysku netto przy 1 mln zł przychodów w I kw. 2019 r.

Omawiane walory:

Creepy Jar wypracował 0,4 mln zł zysku netto w I kw. 2019 r. (wobec 0,3 mln zł straty rok wcześniej) przy przychodach ze sprzedaży produktów na poziomie 1,04 mln zł. Łącznie od rozpoczęcia sprzedaży gry "Green Hell" w wersji early access spółka zarobiła 2,6 mln zł, generując 5,65 mln zł przychodów. Pełna wersja symulatora przetrwania trafi do sprzedaży latem bieżącego roku.

Fot. materiały prasowe Creepy Jar

– Wszystko idzie zgodnie z planem. Finiszujemy, szlifując najmniejsze detale. Jakość, a co za tym idzie zadowolenie i wysokie oceny obecnych oraz przyszłych graczy są dla nas priorytetem – powiedział prezes Krzysztof Kwiatek.

Od początku premiery w trybie early access „Green Hell” trafił do czołówki bestsellerów platformy Steam. Grę oceniło już ponad 3.000 graczy, a średnia ocen pozytywnych to wciąż 83 proc. mimo formuły early access. Według szacunków zarządu sprzed premiery w pierwszym roku życia gry „Green Hell” powinna się sprzedać w liczbie minimum 300.000 egzemplarzy.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Dokładna data premiery zostanie podana przed targami E3, które odbędą się w dniach 11-13 czerwca.

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT CreepyJar, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • Pięciu największych producentów gier wideo na GPW

  Branża gamedev ma coraz mocniejszą pozycję na GPW. Obecnie wśród 30 największych spółek znajdziemy już trzech producentów gier. Do CD Projektu i Ten Square Games dołączył właśnie PlayWay. StockWatch.pl sprawdził, co napędza wzrosty na kursach akcji pięciu największych producentów gier wideo obecnych na warszawskiej giełdzie.

 • Creepy Jar: Sprzedaż gry Green Hell przekroczyła 700 tys. sztuk

  Sprzedaż gry "Green Hell" studia Creepy Jar osiągnęła poziom ponad 700 tys. sztuk. Kurs akcji studia rośnie dziś o ponad 5 proc., a za jedną akcję zapłacimy 520 zł.

 • Emocje opadają więc giełdy rosną, w grze mBank i Alior Bank

  Warszawskie indeksy rosną w ślad za odbiciem na globalnych rynkach akcji. Motorem napędowym są mocno przecenione spółki. Dobrze radzi sobie również ciesząca się dużym zaufaniem inwestorów branża gamingowa, podczas gdy nad odzieżówką zbierają się czarne chmury.

 • sWIG80 mocno w górę, banki ciążą pozostałym indeksom

  Słabe zachowanie sektora bankowego i nieco gorsze nastroje na większości europejskich parkietów, ciążą dziś indeksom WIG20 i WIG. Świetnie radzi sobie za to sWIG80. Niezmiennie gorąco jest też na spółkach gamingowych, które wciąż cieszą się popularnością wśród inwestorów indywidualnych.

 • Creepy Jar szykuje program motywacyjny, nie planuje emisji akcji ‚na rynek’

  Creepy Jar nie planuje innych emisji akcji "na rynek" poza akcjami pracowniczymi w ramach programu motywacyjnego. Zarząd nie zamierza także sprzedawać swoich akcji, poinformował ISBtech prezes Krzysztof Kwiatek.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR