Creepy Jar ustalił datę premiery pierwszej części darmowego dodatku do Green Hell

Omawiane walory:

Creepy Jar potwierdził, że już w przyszłym tygodniu premierę będzie miała pierwsza część darmowego dodatku do Green Hell - Spirits of Amazonia. Jest to największe dotychczasowe rozwinięcie gry, która do tej pory sprzedała się w ponad 1,5 mln egzemplarzy. Z tej okazji tytuł będzie dostępny na platformie Steam w promocji -30 proc.

creepyjar, green, hell, gaming, dodatek,

Fot. fb/Creepy Jar

– Spirits of Amazonia jest ogromnym projektem, dlatego podzieliliśmy dodatek na trzy części. Do najważniejszych nowości jakie zaprezentujemy graczom należą m.in. większa mapa świata, nowe wątki fabularne, czy interakcje z tubylcami. Już w pierwszej części gracze dostaną to, co jest esencją dodatku, czyli system questów i zdobywania reputacji wśród tubylców – komentuje Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar.

Kolejne części Spirits of Amazonia są planowane jeszcze w tym roku. Dotychczas gra Green Hell sprzedała się w ponad półtora miliona egzemplarzy na platformie Steam, a liczba użytkowników posiadających ją na swojej liście życzeń (Steam Wishlist) szacowana jest na ponad milion osób.

– Ubiegły rok był przełomowy dla Creepy Jar – Green Hell odniósł ogromny sukces dzięki premierze trybu co-op. Nasza gra to longseller, więc żeby utrzymać wysoki poziom sprzedaży w kolejnych miesiącach, wymaga ciągłego rozwijania. Takie jest właśnie zadanie serii dodatków Spirits of Amazonia – odświeżyć tytuł i przyciągnąć nowych graczy. W międzyczasie rozwijamy pozostałe projekty – pracujemy nad portami gry na inne platformy oraz rozwijamy nasz nowy projekt – Chimerę, który będzie base building symulatorem w kosmosie – kończy. 

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o CreepyJar)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR