Creepy Jar ustalił premierę gry Green Hell na I poł. września

Omawiane walory:

Warszawskie studio zdradziło przybliżoną datę premiery swojej pierwszej produkcji Green Hell. Tytuł wyjdzie z tzw. wczesnego dostępu w pierwszej połowie września tego roku. Już niebawem fani będą mogli zagrać także w długo wyczekiwany tryb fabularny.

Fot. materiały prasowe Creepy Jar

Green Hell zadebiutował na platformie Steamie 29 sierpnia 2018r. w wersji early acces. Jest to nowoczesna gra z gatunku survival simulation, gdzie jako bohater lądujemy w amazońskiej puszczy. Produkcję cechuje duży realizm i dopracowanie szczegółów. Obecnie gra w serwisie Steam zebrała ponad 3 tys. ocen z czego aż 83 proc. jest pozytywnych.

– W pierwszej połowie września obserwujemy okno wydawnicze i uważamy, że to doskonały czas dla nas. Pełna wersja gry będzie dopracowana i jesteśmy przekonani, że wypuścimy dobry produkt, który spodoba się graczom. Dokładna data premiery zostanie ustalona 1 lipca, gdy opadną emocje po E3 – komentuje Krzysztof Kwiatek, prezes spółki.

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT CreepyJar, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR