Członkowie zarządu Klabatera zawarli umowy lock-up na akcjach spółki

Omawiane walory:

Członkowie zarządu Klabater - Michał Gembicki i Robert Wesołowski - zawarli ze spółką umowy lock-up, na podstawie których zobowiązali się, że do 30 maja 2020 r. nie będą zbywać posiadanych akcji.

klabater,newconnect, umowy, lock-up, akcje

Członkowie zarządu Klabater – Michał Gembicki i Robert Wesołowski – zawarli ze spółką umowy lock-up, na podstawie których zobowiązali się, że do 30 maja 2020 r. nie będą zbywać posiadanych akcji.

Zarząd Klabatera zawarł dwie umowy o ograniczeniu zbywania akcji spółki z Michałem Gembickim i Robertem Wesołowskim.

Michał Gembicki posiada 2.690.880 akcji Klabatera reprezentujących 39,17 proc. kapitału zakładowego spółki oraz 39,17 proc. głosów na walnym zgromadzeniu spółki. Natomiast Robert Wesołowski ma 2.725.000 akcji spółki, które reprezentują 39,67 proc. kapitału zakładowego spółki oraz 39,67 proc. głosów na walnym zgromadzeniu spółki.

Na mocy umów lock-up ww. członkowie zarządu zobowiązali się, że w okresie od 4 grudnia 2019 r. do dnia 30 maja 2020 r. nie będą zbywać posiadanych przez nich akcji emitenta objętych umowami lock-up. Zawarcie umów lock-up potwierdza intencję zaangażowania kapitałowego w spółkę przez członków zarządu spółki.

Klabater to wydawca i producent gier założony przez CDP Sp. z o.o. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od października 2019 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT klabater, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR