Członkowie zarządu Klabatera zawarli umowy lock-up na akcjach spółki

Omawiane walory:

Członkowie zarządu Klabater - Michał Gembicki i Robert Wesołowski - zawarli ze spółką umowy lock-up, na podstawie których zobowiązali się, że do 30 maja 2020 r. nie będą zbywać posiadanych akcji.

klabater,newconnect, umowy, lock-up, akcje

Członkowie zarządu Klabater – Michał Gembicki i Robert Wesołowski – zawarli ze spółką umowy lock-up, na podstawie których zobowiązali się, że do 30 maja 2020 r. nie będą zbywać posiadanych akcji.

Zarząd Klabatera zawarł dwie umowy o ograniczeniu zbywania akcji spółki z Michałem Gembickim i Robertem Wesołowskim.

Michał Gembicki posiada 2.690.880 akcji Klabatera reprezentujących 39,17 proc. kapitału zakładowego spółki oraz 39,17 proc. głosów na walnym zgromadzeniu spółki. Natomiast Robert Wesołowski ma 2.725.000 akcji spółki, które reprezentują 39,67 proc. kapitału zakładowego spółki oraz 39,67 proc. głosów na walnym zgromadzeniu spółki.

Na mocy umów lock-up ww. członkowie zarządu zobowiązali się, że w okresie od 4 grudnia 2019 r. do dnia 30 maja 2020 r. nie będą zbywać posiadanych przez nich akcji emitenta objętych umowami lock-up. Zawarcie umów lock-up potwierdza intencję zaangażowania kapitałowego w spółkę przez członków zarządu spółki.

Klabater to wydawca i producent gier założony przez CDP Sp. z o.o. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od października 2019 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT klabater, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • NCBR: W ramach 4. konkursu GameINN przyznano 154,38 mln zł dofinansowań

  Łącznie 43 projekty podmiotów z branży gamingowej zostały zakwalifikowane do otrzymania 154,38 mln zł dofinansowania w ramach 4. konkursu GameINN. Wartość projektów to 226,63 mln zł, poinformowało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Wśród dofinansowanych firm są m.in.: Moonlit, Artifex Mundi (dwa projekty), Carbon Studio (dwa projekty), T-Bull, Boombit, Techland i KLABATER.

 • PwC: Wartość przeprowadzonych ofert publicznych w 2019 r. spadła o 80 proc.

  Na giełdzie w Warszawie odnotowano 16 IPO w 2019 roku (wobec 20 w 2018 roku). Łączna wartość przeprowadzonych ofert na GPW (łącznie na rynku regulowanym oraz NewConnect) wyniosła 65,9 mln zł (15,4 mln euro), co oznacza spadek o ok. 80 proc. w porównaniu do 2018 roku, wynika z najnowszego raportu "IPO Watch Europe 2019" przygotowanego przez firmę doradczą PwC.

 • Gra Big Pharma Klabatera sprzedała się w ponad 200 tys. sztuk na PC

  Gra Big Pharma, której wydawcą jest KLABATER, sprzedała się dotychczas w liczbie ponad 200 tys. sztuk w wersji na PC, podała spółka. Tytuł jest od teraz dostępny również na Xbox One, a od jutra - na PS4 i Nintendo Switch. Kurs akcji spółki spada dziś o blisko 3 proc.

 • Kurs Klabatera odbija po publikacji pierwszych danych nt. sprzedaży Crossroads Inn

  Gra stworzona przez wewnętrzne studio KLABATERa w tydzień po premierze zwróciła koszty produkcji. Pierwsze dane nt. sprzedaży przyniosły powiew optymizmu. W czwartek akcje spółki na NewConnect rosną o blisko 5 proc.

 • Orlen i Alior ciążą notowaniom WIG20, gorąco także na JSW i Klabaterze

  Rozczarowujące dane z niemieckiej gospodarki popsuły nastroje na europejskich giełdach, spychając warszawskie indeksy poniżej środowego zamknięcia. Swoją cegiełkę dokłada też PKN Orlen, który traci po publikacji wyników za III kwartał br.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR