PARTNER SERWISU
jyllahxz

Dawid Trojan został powołany na wiceprezesa zarządu FFiL Śnieżka

Omawiane walory:

Rada nadzorcza Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka powołała Dawida Trojana na członka zarządu od 1 stycznia 2025 r. na czas trwania IX kadencji zarządu, a prezes Piotr Mikrut wyznaczył Trojana do pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu.

sniezka, wyniki, 2021,

Fot. Śnieżka

Trojan rozpoczął pracę w Śnieżce w 2016 r. na stanowisku specjalista ds. marketingu, a w kolejnych latach pełnił funkcję pricing managera. W 2018 r. objął stanowisko pricing dyrektora, a następnie funkcje: pricing & revenue director, revenue & commercial insights director oraz chief marketing officer. Od 2022 r. pełni funkcję członka zarządu Śnieżka Trade of Colours sp. z o.o., która w grupie kapitałowej odpowiada za marketing i sprzedaż do klientów oraz pozostałych spółek z Grupy.

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka jest jednym z czołowych producentów farb i lakierów w Polsce. W 2003 r. zadebiutowała na warszawskiej giełdzie; wchodzi w skład indeksu sWIG80. Jej fabryki są zlokalizowane w Polsce, na Ukrainie, Białorusi i Węgrzech. W 2023 r. miała 857,77 mln zł skonsolidowanych przychodów.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

Na podobny temat



Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat