X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

DEGIRO kontynuuje silny wzrost w 2017 r.

Opublikowano: 2018-02-06 10:01:22

DEGIRO kontynuuje silny wzrost. Rok 2017 zakończył się z liczbą 246 190 rachunków, co oznacza wzrost o 67% w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego, a przychody wzrosły o 55% do nieco ponad 41 milionów euro. 

Artykuł sponsorowany

W 2017 r. liczba transakcji wzrosła o 51 proc., do poziomu 14 736 660. Na tę liczbę składa się 12 521 638 transakcji detalicznych i 2 215 022 transakcji od klientów profesjonalnych. DEGIRO zamknął każdy kwartał w 2017 roku z zyskiem netto.

JAKOŚĆ PRZEZ ILOŚĆ

DEGIRO łączy wiedzę finansową z wiedzą technologiczną. To podejście „Fintech” przekłada się na średnio o 85 proc. niższe stawki. Na naszej stronie (https://www.degiro.pl/oplaty-i-prowizje) mamy obszerne porównanie, w którym uzasadniamy ten procent. Porównujemy różne transakcje i produkty pomiędzy sześcioma dobrze znanymi domami maklerskimi. Na podstawie naszej różnicy w kosztach widzimy, że inwestorzy zaoszczędzili już ponad 300 milionów euro na opłatach za pomocą DEGIRO*. Jest to wyraźna wartość dodana, z której jesteśmy dumni.

Oferując nasze usługi w 18 krajach europejskich, szybko się rozwijamy. Korzyści z efektu skali przełożyły się na możliwość zaoferowania niższych stawek. DEGIRO regularnie poprawiał swoje warunki od czasu rozpoczęcia działalności na rynku w 2013 roku. Oferujemy na przykład bezpłatne notowania w czasie rzeczywistym dla wielu giełd. Obniżyliśmy niektóre taryfy, a w niektórych przypadkach całkowicie je anulowaliśmy, podobnie jak w przypadku listy bezpłatnych funduszy ETF.

DEGIRO ma na celu dodanie wartości, którą nie tylko jest niska cena. Z tego powodu zyski są ponownie inwestowane z powrotem w firmę. Inwestycje te umożliwiają nam ciągłe doskonalenie naszych usług. Dobrym tego przykładem jest nasza ulepszona aplikacja mobilna, która zdobyła nagrodę w 2017 roku za najlepszą aplikację brokerską od Financial Times & Investor Chronicle. Będziemy kontynuować reinwestycję w naszą usługę.

O DEGIRO

DEGIRO jest ogólnoeuropejskim domem maklerskim, który obsługuje transakcje o wartości ponad 50 miliardów euro rocznie na giełdach światowych. DEGIRO obsługuje ponad 230 000 inwestorów w 18 krajach. DEGIRO pozostaje pod nadzorem holenderskiej Komisji Nadzoru Finansowego (Autoriteit Financiële Markten, AFM) oraz podlega nadzorowi ostrożnościowemu Banku Centralnego Holandii (De Nederlandsche Bank, DNB). DEGIRO chce zapewnić wartość dodaną poprzez opracowanie przystępnej usługi finansowej dla inwestorów na całym świecie. Połączenie wiedzy technologicznej i finansowej stwarza okazję do udostępnienia wszystkim wysokiej, jakości oraz opłacalnych usług finansowych.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)

 • Europejski kompromis dot. limitu kadmu w nawozach winduje kurs akcji Grupy Azoty

  Parlament Europejski i państwa członkowskie zawarły ważne dla europejskiego rolnictwa porozumienie dotyczące ograniczenia zawartości kadmu w nawozach. Kontrowersyjny limit został ustalony na poziomie 60 mg/kg, co jest dobrą wiadomością dla polskiego producenta.

 • Cena ropy naftowej sięga tegorocznych minimów

  O ile notowania złota i miedzi w bieżącym tygodniu pną się w górę, to zupełnie inna sytuacja panuje na rynku ropy naftowej. Inwestorzy są tam dużo bardziej pesymistyczni, a cena ropy sięga tegorocznych minimów.

 • Selvita podczas ASH 2018 zaprezentuje wyniki projektu SEL120

  Selvita zaprezentuje najnowsze wyniki projektu SEL120, małocząsteczkowego inhibitora CDK8 o potencjalnym zastosowaniu w leczeniu ostrej białaczki szpikowej, podczas 60. American Society of Hematology Annual Meeting (ASH 2018), które odbędzie się w dniach 1-4 grudnia 2018 r. w San Diego.

 • Analiza techniczna 4 spadających noży z portfela Leszka Czarneckiego

  Łapanie spadających noży i na giełdzie i w życiu codziennym często kończy się źle. Jednak nawet po najbardziej drastycznych przecenach przychodzi czas na solidną (choć zazwyczaj krótką) korektę wzrostową. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku na StockWatch.pl sprawdził, jak po środowym odbiciu prezentuje się układ techniczny na wykresach Idea Banku, Getinu, Getin Noble Banku oraz Open Finance.

 • A jednak może być lepiej niż na Wall Street

  Po wtorkowym „przesileniu” rynki zaczęły łapać grunt pod nogami. Szczególnie cieszy relatywna siła WIG20, który był dziś zdecydowanym liderem wzrostów na Starym Kontynencie. Polski indeks blue chipów w skali ostatniego miesiąca zyskał 1,2 proc., natomiast w tym samym czasie S&P500 stracił 3,7 proc., a Nasdaq -6,5 proc. Jak widać, scenariusz w którym polski parkiet wypada lepiej na tle pogrążonej w korekcie Wall Street jest możliwy, choć faktem jest, że empirycznie zjawisko to bywa rzadkością.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku