Duality Games chce zadebiutować na NewConnect w III kwartale 2020 r.

Omawiane walory:

Warszawski producent gier przygotowuje się do debiutu na małej giełdzie. Studio złożyło już dokumenty do GPW i liczy, że pierwsze notowanie akcji odbędzie się na początku wakacji.

duality, games,debiut,newconnect, gry, gaming

Duality Games chce zadebiutować na NewConnect w III kwartale 2020 r.

Duality Games decyzję o debiucie na NewConnect podjęło jeszcze w ubiegłym roku, gdy studio emitowało 0,5 mln akcji serii J. Cena emisyjna wynosiła 3,75 zł za sztukę. W marcu br. spółka złożyła do GPW komplet dokumentów ws. dopuszczenia do obrotu na NewConnect.

– Pod koniec pierwszego kwartału 2020 r. złożyliśmy wszystkie niezbędne wnioski, a obecnie jesteśmy już po pierwszej turze pytań od giełdy. Liczymy na debiut w pierwszej części trzeciego kwartału tego roku – poinformował StockWatch.pl Piotr Strzałkowski, wiceprezes zarządu Duality.

Studio powstało w 2017 roku i obecnie zatrudnia 19 pracowników. Zespół składa się z deweloperów, z których część zdobywała doświadczenie w takich firmach jak: People Can Fly, Flying Wild Hogs czy Platige Image.

Duality Games w planie wydawniczym ma 5 gier: Unholy, BarnFinders, Accident, Radiance, Tales of Tomorrow: Experiment. Najważniejszą i największą produkcją studia jest gra Unholy, pierwszoosobowy horror z elementami skradanki, którego premiera planowana jest na rok 2021. Jeszcze w tym kwartale Duality Games wyda BarnFinders (premiera 16 czerwca).

– Naszą największą produkcją i jednocześnie wyróżniającą się wśród innych gier jest zdecydowanie Unholy. Obecnie skupiamy się natomiast na najbliższej premierze, czyli BarnFinders. W kwietniu tego roku opublikowaliśmy darmowy fragment tej gry „BarnFinders: The Pilot”, który został bardzo pozytywnie przyjęty przez graczy (94 proc. pozytywnych recenzji na Steam) i jest chętnie ogrywany przez YouTuber-ów. Ponadto BarnFinders będzie też częścią Steam Summer Festival – dodał Piotr Strzałkowski.

Drugi zespół Duality pracuje nad grą Accident, czyli symulatorem śledczego badającego wypadki drogowe. Gracze oprócz rozrywki znajdą w niej też wiele elementów edukacyjnych z zakresu pierwszej pomocy i prawidłowych zachowań przy wypadkach komunikacyjnych. Tytuł trafi na rynek w III kwartale 2020 roku.

Trzeci zespół rozpoczął prace nad grą Radiance, której premierę studio zaplanowało w 2021 roku. Produkcja będzie symulatorem technika pracującego w elektrowni atomowej. Niezależnie studio pracuje też nad kolejnymi preprodukcjami oraz grą Tales of Tomorrow: Experiment, którą planuje wydać w ostatnim kwartale tego roku.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Duality, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR