Forever Entertainment: NWZ MegaPixel Studio zdecydowało o wejściu na NewConnect

Omawiane walory: ,

Akcjonariusze MegaPixel Studio zdecydowali o dopuszczeniu i wprowadzeniu akcji na rynek NewConnect, podało Forever Entertainment.

foreveren, megapixel, debiut, newconnect, akcje,

Forever Entertainment: NWZ MegaPixel Studio zdecydowało o wejściu na NewConnect

– 11.09.2020 walne zgromadzenie akcjonariuszy spółki powiązanej MegaPixel Studio podjęło uchwałę w sprawie ubiegania się o dopuszczenie i wprowadzenie akcji serii A, B i C MegaPixel Studio do obrotu w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect po ich dematerializacji – czytamy w komunikacie.

W maju br. Forever Entertainment, w związku z rozpoczęciem działań mających na celu upublicznienie spółki zależnej Megapixel Studio, zawarł umowę o sporządzenie dokumentu informacyjnego i świadczenie usług autoryzowanego doradcy z Blue Oak Advisory.

Według ówczesnych informacji, Forever Entertainment ma 40,32 proc. udziału w kapitale zakładowym i ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu MPS.

Megapixel Studio to studio developerskie, które realizuje kilka projektów przy współpracy z Forever Entertainment jako wydawcą. W latach 2019-2020 zrealizował portowanie kilku istotnych tytułów gier na konsole, a także pierwszy remake gry Panzer Dragoon na konsolę Nintendo Switch.

Forever Entertainment to notowany na NewConnect producent i wydawca gier komputerowych.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o foreveren, megapixel)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR