Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: foreveren

 • 11 lutego 2019

  FOREVEREN – analiza techniczna na życzenie

 • 08 lutego 2019

  UF Games i Ultimate Games mają umowę na wydanie gry Grave Keeper na Nintendo Switch

  Spółka UF Games zawarła umowę licencyjną z Ultimate Games, na wydanie gry Grave Keeper na konsoli Nintendo Switch.

 • 30 stycznia 2019

  Analiza techniczna 4 małych spółek, które w styczniu pokazały pazur

  Początek roku przyniósł wzrosty na GPW, ale prawdziwe szaleństwo rozegrało się tym razem na akcjach małych, często zapomnianych przez inwestorów, spółek. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku sprawdził, jak wysoko mogą wspiąć się jeszcze kursy akcji Forever Entertainment, Suneksu, Maxcomu i Work Service.

 • 18 czerwca 2018

  Ultimate Games i Forever Entertainment prowadzą negocjacje ws. nowej spółki

  Ultimate Games rozpoczęło negocjacje z Forever Entertainment w sprawie realizacji wspólnego przedsięwzięcia polegającego na założeniu nowej spółki zajmującej się portowaniem gier.

 • 14 marca 2018

  Raport: 5 przebiśniegów z giełdowej branży producentów gier wideo

  Branża gamedev wreszcie wybudziła się z zimowego snu. Dynamiczne ruchy na kursach akcji giełdowych producentów gier wideo zapewniają m.in. najnowsze wyniki finansowe, wysyp informacji nt. planowanych premier, pokazy prac czy głośne kontrakty wydawnicze.

 • 01 marca 2018

  15 sposobów na monetyzację gier, czyli skąd biorą się zyski giełdowego gamedevu

  Producenci gier działają w różnych modelach biznesowych, a to mocno rzutuje na wyniki, ich interpretację i praktycznie uniemożliwia proste porównania. StockWatch.pl sprawdził, jak zarabiają branżowe podmioty i jakie pułapki czekają na inwestorów analizujących ich wyniki. 

 • 28 sierpnia 2017

  Analiza techniczna 4 producentów gier wideo obecnych na gamescomie

  W ubiegłym tygodniu branża gamedev żyła doniesieniami z niemieckich targów gamescom. Podczas imprezy nie zabrakło też biało-czerwonych akcentów. W sumie swoje stoiska miało aż 20 firm, a jeszcze więcej wybrało się do Kolonii przynajmniej na zakulisowe spotkania.

 • 09 sierpnia 2017

  Raport: Polskie firmy i gry na gamescom 2017

  Polscy producenci gier wideo będą dobrze widoczni na sierpniowych targach w Kolonii. Branżowa czołówka na stoiskach zaprezentuje kilkanaście tytułów, a mniejsze studia wezmą udział w licznych spotkaniach biznesowych. StockWatch.pl sprawdził, co na największych targach w Europie pokażą giełdowe spółki tworzące gry wideo.

 • 14 grudnia 2016

  Raport: 5 gorących spółek z giełdowej branży gamedev

  Indeks producentów gier, gdyby istniał, byłby na czele GPW. Roczna stopa zwrotu z portfela akcji spółek growych to aż 60 proc., a na walorach najlepszych przekroczyła 100 proc. Czy ciągle da się zarobić? StockWatch.pl przeanalizował aktualne plany wydawnicze polskich producentów gier i porównał ich wskaźniki fundamentalne.

 • 01 lutego 2016

  Raport: Nadchodzą nowe gry z polskich spółek giełdowych

  Akcje producentów gier wideo przynoszą zawrotne stopy zwrotu. Wartość rynkowa giełdowych firm growych przekroczyła 3 mld zł i ciągle rośnie. Pomogą w tym kolejne opracowywane tytuły, z których kilka mocnych produkcji ukaże się w 2016 roku.

 • 29 sierpnia 2013

  Giełda rośnie mimo dużej niepewności, w grze PKO BP i Duda

  Inwestorom sen z powiek spędzają liczne czynniki ryzyka. Otwartą kwestią pozostaje termin i sposób zakończenia QE3 w USA oraz rozstrzygnięcia w sprawie zmian w polskim systemie emerytalnym. Na dokładkę Barack Obama zwleka z podjęciem decyzji o ataku na Syrię. W czwartek po południu poznamy odczyt PKB i liczbę bezrobotnych w USA.

 • 13 sierpnia 2013

  Nad rynkiem wisi korekta, w grze BPH, Lotos i CD Projekt

  W ostatnich dniach warszawska giełda wyróżnia się siłą na tle europejskich odpowiedników. Polskie indeksy znajdują się na rekordowych poziomach, ale wskaźniki sygnalizują mocne wykupienie rynku. W powietrzu wisi korekta, ale jak to zwykle bywa na giełdzie, nie następuje, gdy wszyscy się jej spodziewają.

 • 09 sierpnia 2013

  Giełda osuwa się ze szczytu, w grze KGHM, Vistula i Sadovaya

  Słabe zachowanie amerykańskich indeksów ograniczyło wczorajszą skalę zwyżki na warszawskiej giełdzie. W piątek na GPW obserwujemy dużą zmienność indeksów. Pozytywną informacją dla rynków są lepsze od oczekiwań dane z Chin, jednak mocno wykupione indeksy kierują się na południe.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku