Forever Entertainment zapunktowało na E3 zapowiedzią gry Panzer Dragon: Remake

Omawiane walory:

Gdyńskie studio Forever Entertainment stworzy remake kultowej gry Panzer Dragoon na konsolę Nintendo Switch. Projekt spodobał się inwestorom, w środę akcje studia drożeją o 12 proc.

Na tegorocznych targach E3 nie brakuje polskich akcentów. Największą jak dotąd niespodziankę sprawił oczywiście CD Projekt, który do promocji swojej najnowszej gry zaangażował hollywoodzkiego gwiazdora Keanu Reevesa. Szerokim echem odbiła się także prezentacja gry Blair Witch krakowskiego Bloobera. Autorem najnowszej niespodzianki jest gdyńskie studio Forever Entertainment, które zaprezentowało pierwszy materiał filmowy z nadchodzącej produkcji – Panzer Dragoon: Remake i oficjalnie rozpoczęło kampanię marketingową gry. Tytuł wyjdzie na konsole Nintendo Switch.

– W opinii zarządu prezentacja gry Panzer Dragoon: Remake na najważniejszej konferencji Nintendo, to znaczące wyróżnienie, które jednocześnie pokazuje ponadprzeciętny potencjał powyższej gry. Wydarzenie to będzie miało także istotny, pozytywny wpływ na rozpoznawalność spółki na świecie, co umożliwi spółce pozyskiwanie kolejnych atrakcyjnych licencji – informuje studio.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Panzer Dragoon: Remake to odświeżona wersja wydanej w 1995 r. na konsolę Sega Saturn kultowej gry Panzer Dragoon. Cała seria gier Panzer Dragoon była wielokrotnie wznawiana i wydawana na wielu platformach. Nowa wersja gry ma charakteryzować się całkowicie nową grafiką i kilkoma modyfikacjami rozgrywki. Studio zapewnia, że pozostanie wierne oryginałowi pod względem fabularnym. Więcej o projekcie Forever Entertainment zamierza opowiedzieć 26 czerwca, w trakcie konferencji, która w całości będzie poświęcona tytułowi.

Prezentacja Panzer Dragon: Remake na E3 nie przeszła bez echa także wśród inwestorów. W środę akcje notowanego na NewConnect Forever Entertainment idą w górę o 12 proc. Około godziny 11:00 za jeden walor studia płacono 3,24 zł.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o foreveren)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR