Grzegorz Kania przeszedł z Agory do Huuuge Inc.

Omawiane walory:

Producent i wydawca gier typu free-to-play ma nowego dyrektora finansowego. Jest nim Grzegorz Kania, który wcześniej pracował m.in. w Agorze i Ringier Axel Springer Polska.

Grzegorz Kania objął stanowisko dyrektora finansowego w Huuuge Inc. (Fot. Huuuge Inc.)

Grzegorz Kania ma blisko 20-letnie doświadczenie w pracy dla globalnych firm medialnych i technologicznych. Jego poprzednią posadą było stanowisko dyrektora finansowego w Agorze. Nowe stanowisko objął 1 października.

Do Huuuge dołącza po prawie trzech latach pracy w Agorze, wydawcy Gazety Wyborczej. Poprzednio był Dyrektorem Finansowym Ringier Axel Springer Polska – wydawcy gazet i magazynów w Polsce, a także Onetu. Wcześniej był również zastępcą dyrektora finansowego w UPC Polska, będącej częścią Liberty Global.

Grzegorz Kania rozpoczął karierę zawodową w PwC i jest członkiem Association of Chartered Certified Accountants. Marek Chwałek, obecny wiceprezes ds. finansów będzie podlegał Grzegorzowi Kani.

– Bardzo cieszę się, że dołączyłem do zespołu Huuuge. To prawdziwie innowacyjna firma z jasną strategią dalszego wzrostu w najszybciej rozwijającym się segmencie rynku gier. Będąc już liderem gier mobilnych, Huuuge ma udokumentowane doświadczenie w tworzeniu i kupowaniu nowych gier, a także opracowywaniu nowych. Cieszę się, że będę mógł współtworzyć kolejne sukcesy firmy – powiedział Grzegorz Kania.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

– Cieszymy się, że Grzegorz zdecydował się do nas dołączyć. Ma szerokie doświadczenie w pracy w globalnych firmach z branży mediów i rozrywki, które rozwijały się zarówno poprzez przejęcia jak i wzrost organiczny. Jego doświadczenie będzie dla nas nieocenione zwłaszcza teraz, gdy rozpoczynamy kolejny etap naszego rozwoju, poszerzając listę naszych gier, a także wykorzystując możliwości konsolidacji rynku, takie jak nasze niedawne przejęcia Playable Platform w Holandii i Double Star w Finlandii – powiedział Anton Gauffin, prezes zarządu Huuuge.

Huuuge Inc. to światowy producent i wydawca gier typu free-to-play przeznaczonych na urządzenia mobilne i platformy internetowe. Spółka niedawno złożyła w KNF prospekt emisyjny i nie wyklucza debiutu na GPW.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Huuuge, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR