Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

H88 zaprasza do sprzedaży 80 tys. akcji R22 po 25 zł sztuka

Opublikowano: 2019-06-19 11:56:03

Omawiane walory:

H88 - spółka zależna R22 - ogłosiła zaproszenie do składania ofert sprzedaży nie więcej niż 80 tys. akcji R22 po 25 zł sztuka. 

– Upoważnienie do nabywania akcji zostało udzielone zarządowi H88 na okres do dnia 31 grudnia 2020 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania środków zgromadzonych na kapitale rezerwowym H88, przeznaczonych na nabycie akcji. Oferowana cena zakupu akcji wynosi 25 zł za jedną akcję – czytamy w ogłoszeniu.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Podmiot pośredniczący w przeprowadzeniu i rozliczeniu ogłoszenia to mBank. Termin rozpoczęcia przyjmowania ofert sprzedaży to 21 czerwca. Termin zakończenia przyjmowania ofert sprzedaży ustalono na 28 czerwca. Przewidywany dzień rozliczenia nabycia akcji ustalono na 3 lipca. 

– Od czasu IPO dynamicznie poprawiamy wyniki i zwiększamy skalę działalności Grupy R22. Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, będziemy dzielić się tym wzrostem z akcjonariuszami. Chcemy robić to zarówno poprzez wypłatę dywidendy, jak i skup akcji własnych – komentuje Jakub Dwernicki, prezes R22.

Grupa R22 to holding spółek technologicznych. Grupa koncentruje się na skalowalnych usługach oferowanych w modelu abonamentowym oraz SaaS (ang. Software as a Service), prowadząc działalność w ramach całego łańcucha wartości – od tworzenia własnych rozwiązań, przez ich utrzymanie od strony technologicznej, po kompleksową sprzedaż i obsługę klienta. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od grudnia 2017 r.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o R22)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku