Inno-Gene zarekomenduje wypłatę dywidendy za 2020 rok

Omawiane walory:

Zarząd Inno-Gene będzie rekomendował wypłatę dywidendy za 2020 rok. Kurs akcji spółki rośnie w poniedziałek rano o ponad 4 proc.

innogene, dywidenda, akcje,

Inno-Gene zarekomenduje wypłatę dywidendy za 2020 rok

– Zarząd Inno-Gene informuje, że po analizie sytuacji finansowej spółki i planowanych przychodach w formie dywidendy od spółek z grupy kapitałowej, w dniu 18 stycznia 2021 r. podjął uchwałę w sprawie rekomendacji wypłaty dywidendy akcjonariuszom spółki – czytamy w komunikacie.

Szczegółowe propozycje, co do ustalenia wysokości dywidendy zostaną określone po wydaniu opinii biegłego i ustaleniu wysokości osiągniętego zysku.

Inno-Gene to grupa spółek działających w obszarach genomiki, diagnostyki genetycznej oraz bioinformatyki. Inno-Gene posiada największą w Polsce ofertę badań genetycznych – dostarcza komercyjne rozwiązania, współpracując z klinikami, laboratoriami oraz gabinetami lekarskimi różnych specjalizacji biotechnologicznych. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o INNOGENE)

 • Inno-Gene zastosuje się do uchwały GPW W poniedziałek zarząd GPW zawiesił handel akcjami Inno-Gene. Dziś spółka wydała oświadczenie i zadeklarowała, że zgodnie z żądaniem zleci autoryzowanemu doradcy przygotowanie analizy sytuacji gospodarczej, majątkowej i finansowej oraz perspektyw dalszego prowadzenia działalności.
 • Giełda zawiesiła handel akcjami Inno-Gene

  Zarząd warszawskiej giełdy wezwał Inno-Gene do sporządzenia analizy sytuacji gospodarczej, majątkowej i finansowej oraz perspektyw dalszego prowadzenia działalności. Do czasu wyjaśnienia wątpliwości, handel akacjami spółki pozostanie zawieszony.

 • WIG20 tanio skóry nie sprzeda, w centrum uwagi CD Projekt i Inno-Gene

  Inwestorzy obserwując sesję na GPW z pewnością marzą o powtórce z wczoraj. Jednak pomimo poprawy nastrojów w południe i szans na zminimalizowanie przez WIG20 porannych strat, zakończenie sesji mocnym rajdem w górę byłoby jeszcze większą niespodzianką niż w czwartek.

 • Inno-Gene tłumaczy się z umów, a inwestorzy wyprzedają akcje

  GPW wezwało Inno-Gene do wyjaśnienia sytuacji związanej z umowami, o których mowa była w raportach bieżących w 2020 roku. Jak przyznała spółka, trzy z umów nie osiągnęły jakiejkolwiek wartości, a realizacja kilku innych została opóźniona. Kurs akcji Inno-Gene spada w piątek w południe o blisko 20 proc.

 • Mały lockdown daje w kość warszawskiej giełdzie, mocne spadki JSW i CCC Od mocnej przeceny rozpoczęła się sesja w Warszawie. To kontrastuje z zieloną Europą. Indeksy w dół ciągnie słaby sentyment na GPW, niepokojące wieści ze spółek i obawy przed konsekwencjami pandemii koronawirusa. I jedynie spółki covidowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem inwestorów, co samo w sobie też jest złą wróżbą dla GPW.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR