JR Holding ASI zainwestował 4 mln zł w Motivizer w zamian za ok. 45 proc. udziałów

Omawiane walory:

Motivizer pozyskał 4 mln zł na rozwój systemu wspierającego zarządzanie HR w firmie oraz ekspansję na rynku międzynarodowym. Motivizer pozyskał środki od JR Holding ASI w zamian za 44,92 proc. udziałów. Spółka planuje także w najbliższym czasie ekspansję na rynki Europy, w tym: Czechy, Hiszpanię i Włochy.

jrholding, motivizer, inwestycja, akcje,

JR Holding ASI zainwestował 4 mln zł w Motivizer w zamian za ok. 45 proc. udziałów

– Tworzymy najnowocześniejszy system zarządzania pracowniczymi świadczeniami pozapłacowymi. Nasze niezawodne, intuicyjne i zintegrowane z innymi systemami narzędzie wpływa nie tylko na wydajność i automatyzację działów HR, ale co równie ważne na efektywność i zaangażowanie pracowników. A to oni są fundamentem każdej organizacji. Rozwój firmy jest w pełni zależny od zaangażowania każdego pracownika, dlatego jesteśmy pewni, że nasz system w pełni wspiera budowanie wartości każdej organizacji. Dzięki środkom od naszego inwestora możemy wyżej postawić sobie poprzeczkę i przyspieszyć realizację naszych celów – powiedział CEO/CTO i założyciel Paweł Filutowski, cytowany w komunikacie.

Motivizer wdraża dla swoich klientów platformę w modelu SaaS (System as a Service), która w sposób kompleksowy i dostosowany do potrzeb klienta usprawnia procesy zarządzania kapitałem ludzkim w organizacji. Motivizer i JR Holding ASI podpisały umowę inwestycyjną, dzięki, której możliwy będzie roll-out na rynki zagraniczne i dalszy rozwój najnowocześniejszych rozwiązań i narzędzi HR.

System Motivizer dostarcza chmurowe i w pełni mobilne rozwiązanie w formule SaaS (System as a Service), a czas wdrożenia w firmie ogranicza się do kilku tygodni przy prawie zerowym zaangażowaniu działów IT klienta. Narzędzia oferowane przez Motivizer skupiają się na:

  • wsparciu transformacji cyfrowej i automatyzacji procesów w działach HR – obieg dokumentów, składanie i akceptację wniosków (m.in. urlopy, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych), a także uruchamianie i zamykanie abonamentów od dostawców zewnętrznych;
  • integracji z systemami finansowo – księgowymi automatyzując rozliczenia komponentów płacowych i innych w ramach indywidualnych potrzeb;
  • wzmacnianiu rozwoju i motywacji pracowników zapewniając moduły wspierające organizację w tworzeniu kultury doceniania i nagradzania pracowników, procesie adaptacji nowych pracowników oraz organizacji szkoleń;
  • systemie zarządzania benefitami – świadczenia abonamentowe, (takie jak ubezpieczenia medyczne, karty sportowe i ubezpieczenia grupowe), MultiKafeteria, integrująca w jednym miejscu oferty od ponad 200 dostawców.

– Unikalna elastyczność systemu Motivizer, prostota wdrożenia i rozwiązania wspierające cyfrową transformację przedsiębiorstw idealnie pasują do strategii rozwoju JR Holding ASI, która zakłada inwestycje w projekty z obszaru Digital Business. Innowacyjne rozwiązania i dotychczasowe sukcesy zespołu Motivizer, to solidne argumenty, przemawiające za dalszym rozwojem spółki i osiągnięciem wysokiego i stabilnego wzrostu skali biznesu – dodał prezes JR Holding January Ciszewski.

Z narzędzi Motivizer korzystają m.in. T-Mobile, Nationale Nederlanden, Skanska, DHL, DPD, Carlsberg, Kimberly Clark, Toyota Motor Poland, Japan Tobacco International. Spółka zakończyła rok 2020 przychodami na poziomie prawie 20 mln zł.

JR Holding ASI jest spółką inwestycyjną notowaną na rynku NewConnect od listopada 2012 r., która wygasza działalność w segmencie nieruchomości komercyjnych oraz zwiększa zaangażowanie w nowe projekty inwestycyjne. Spółka została wpisana przez Komisję Nadzoru Finansowego do Rejestru Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o JRHolding)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR