Klabater zadebiutuje na NewConnect 15 października

Omawiane walory:

Giełda wyznaczyła pierwszy dzień notowań akcji spółki Klabater. Wydawca i producent gier zadebiutuje na NewConnect 15 października.

klabater,debiut,newconnect

Klabater zadebiutuje na NewConnect 15 października

Klabater będzie 13. debiutantem w tym roku na NewConnect i jednocześnie 5. z branży producentów gier.

– Debiut na NewConnect będzie dla nas zwieńczeniem długiej i ciężkiej pracy, którą włożyliśmy w rozwoju spółki w ostatnich miesiącach. Zrealizowaliśmy do tej pory większość krótkookresowych celów, przed nami kolejne wyzwania, na które jesteśmy w pełni przygotowani. Już 23 października na platformach PC/Mac/Linux zadebiutuje Crossroads Inn, rozbudowany symulator tawerny fantasy naszego wewnętrznego studia produkcyjnego – Kraken Unleashed. Jesteśmy na finiszu tej produkcji. To niewątpliwie nasz najważniejszy tytuł w 2019 roku – informuje Robert Wesołowski, członek zarządu spółki Klabater.

>> Warszawska Giełda Gamingowa. Do debiutu szykuje się 20 producentów gier wideo

Spółka Michała Gembickiego i Roberta Wesołowskiego to mały wydawca gier niezależnych, a od niedawna także twórca. Do tej pory Klabater wydał m.in.: Alice VR z portfela Carbon Studio, From Shadows studia Revolt and Rebel, Regalia of Men and Monarchs, wyprodukowane przez Pixelated Milk, Heliborne, której producentem jest JetCat Games oraz Apocalipsis: Harry at the End of the World produkcji Punch Punk Games.

Obecnie studio skupia się na produkcji Crossroads Inn, czyli symulator właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Gra zadebiutuje 23 października. Pojawi się w sklepach Steam i GOG w dwóch edycjach: kolekcjonerskiej (99,99 zł/24,99 USD/24,99 euro) i standardowej (79,99 zł/19,99 USD/19,99 euro).

Plan rozwoju Klabatera zakłada jednoczesny rozwój w trzech głównych obszarach: wydawania gier, produkcji gier i usług dla deweloperów. Do końca 2020 roku spółka zakłada wydanie ok. 10-12 tytułów w modelu wydawniczym.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT klabater, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR