X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Klienci TMS dla Szlachetnej Paczki

Opublikowano: 2017-12-04 10:53:12

Święta Bożego Narodzenia to okres, który większości z nas kojarzy się z rodzinnym domem i magicznym czasem, spędzonym w gronie najbliższych. Niestety nie każdy może zapewnić swojej rodzinie spokojne, pełne ciepła i radości chwile. Dlatego właśnie klienci TMS zamieniają się w pomocników Świętego Mikołaja i łączą siły by razem z brokerem zorganizować piękne święta dla tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

 

Komunikat prasowy, źródło: TMS Brokers

Akcja „Klienci TMS dla Szlachetnej Paczki” rozpoczyna się 29 listopada i potrwa do 20 grudnia 2017 r. Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie jak największej liczby osób do wspólnego przedświątecznego działania i pomoc Stowarzyszeniu Wiosna, organizatorowi Szlachetnej Paczki. Dlatego, jeśli przez trzy tygodnie wszyscy uczestniczący w akcji posiadacze rachunków dokonają łącznie transakcji na 500 lotów, broker przekaże na rzecz Stowarzyszenia 10 000 PLN. 

Aby piękne święta dla potrzebujących mogły stać się realne, broker jak najbardziej uprościł zasady. Do pomocy przyczynić się może każdy, wystarczy, że wypełni w tym celu krótki formularz rejestracyjny. TMS będzie automatycznie zliczał loty z posiadanych przez niego rachunków i doda je do wspólnej puli. Udział w akcji nie wiąże się z dodatkowymi kosztami dla uczestników.

Więcej informacji i rejestracja na stronie https://www.tms.pl/szlachetna-paczka

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku