Kool2Play wybrał doradców w procesie wejścia na NewConnect

Omawiane walory:

Kool2Play zakończył wybór doradców w procesie wejścia na NewConnect i celuje w debiut w I połowie 2020 r. W najbliższych miesiącach spółka udostępni wybranym influencerom wersję hands-on swojego flagowego projektu Uragun.

Kool2Play, akcje, debiur, Newconnect, gaming

Fot. spółka

Kool2Play, warszawski gamedeveloper, zakończył wybór doradców w procesie wejścia na NewConnect. Autoryzowanym doradcą spółki została Kancelaria Adwokacka Kramer i Wspólnicy, która będzie odpowiedzialna za wprowadzenie akcji spółki do obrotu publicznego. Firma podpisała również umowę z Vestor Dom Maklerski, który zajmuje się oferowaniem akcji spółki. Studio chce zadebiutować na NewConnect w I połowie 2020 r.

– Proces jest bardzo zaawansowany. Zbiega się on z postępem prac nad „Uragan”, naszą obecnie flagową produkcją. Trwają intensywne prace nad wersją hands-on, która w październiku lub listopadzie będzie rozsyłana do wybranych influencerów. Aktualnie w produkcji są trzy levele: Warszawa, Nowy Jork i Barcelona – powiedział prezes Kool2Play Macin Marzęcki.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Na podstawie tej wersji gry tworzony jest równolegle oficjalny trailer, który będzie upubliczniony do 10 października. Będzie on jednocześnie startem oficjalnej kampanii promocyjnej „Uragun”, która potrwa aż do premiery.

– Planowana data early access dla „Uragun” to początek 2020, premiera na przełomie II i III kw. 2020 roku – zapowiedział Marzęcki.

„Uragun” to top-down shooter łączący ze sobą wartką akcję z elementami taktyki oraz wspaniałymi efektami audio-wizualnymi. Produkt zostanie wydany na PC w formule wczesnego dostępu.

Premiera pełnej wersji gry przewidywana jest na platformie Steam, a także konsolach Nintendo Switch, Xbox i PlayStation. Drugi tytuł – „City of Minds” to gra z gatunku action adventure, będąca wizją dystopijnej przyszłości, w której ludzie zajmują się wyłącznie pracą i konsumpcją treści produkowanej przez influencerów. Trzeci projekt o kodowej nazwie „Odbudowa” to zupełnie nowatorskie podejście do konwencji city builderów z elementami kierowania pojedynczymi mieszkańcami.

Kool2play to warszawski deweloper gier komputerowych. W grupie ma agencję marketingu gamingowego Kool Things.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Kool2Play, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR