
Market Masters
6 spotkań w ramach Market Masters – poznaj praktyków rynkowych
Podczas sześciu spotkań uczestnicy będą mogli poznać wybrane zagadnienia dotyczące inwestycji od strony praktycznej, bowiem wykłady poprowadzą specjaliści z różnych instytucji finansowych. Pierwszy wykład odbędzie się 11 marca, natomiast kolejne miały miejsce 18 marca oraz w kwietniu i maju. O szczegółach kolejnych spotkań organizatorzy poinformują na swojej stronie. Wszystkie spotkania będą odbywać się w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Partnerem projektu jest Inner Value, natomiast patronat nad tą inicjatywą objął Związek Maklerów i Doradców.
Pierwszym gościem tegorocznego Market Masters będzie dr Kamil Gemra, partner zarządzający Inner Value, członek zarządu Domu Maklerskiego INC oraz adiunkt w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH. Podczas pierwszego spotkania przedstawi on Crowdfunding jako nową możliwość inwestowania. Jest to zagadnienie, które zdobywa w Polsce coraz większą popularność oraz firmy chętniej sięgają po takie źródło finansowania. Kolejne spotkanie w marcu poprowadzi Paweł Cymcyk, prezes Związku Maklerów i Doradców. Przedstawi on szanse i ścieżki rozwoju kariery zawodowej na rynku kapitałowym.
Wszelkie szczegóły i aktualności dotyczące Market Masters będą pojawiać się na stronie Projektu na Facebooku. Można też dołączyć do wydarzenia.