Murapol uruchomił program wspierający kredytobiorców, dołączył do niego mBank

Omawiane walory: ,

Murapol uruchomił program BankPartnerMurapol, którego celem jest wsparcie klientów w procesie uzyskiwania kredytów bankowych na nabywane z jego oferty mieszkania. Jako pierwszy do współpracy przystąpił mBank. Ideą programu BankPartnerMurapol jest wypracowanie dla klientów grupy Murapol atrakcyjnych warunków współpracy z jak największą liczbą banków kredytujących ich zakup mieszkania.

murapol,mbank,kredyty

(Fot. Murapol)

– Większość osób kupujących mieszkania z naszej oferty to osoby finansujące zakup kredytem bankowym. Mając świadomość, jak czasochłonna i skomplikowana jest procedura uzyskiwania takiego finansowania, rozszerzyliśmy zakres wsparcia dla tej grupy nabywców. Pomagamy naszym klientom swoją marką i wypracowanymi z bankami relacjami biznesowymi, a także doświadczeniem. Jako pierwszy do programu przystąpił mBank, który zaoferował klientom Grupy Murapol preferencyjne warunki obsługi. Prowadzimy także rozmowy z kolejnymi instytucjami finansowymi i mamy nadzieję niebawem zwiększyć zakres programu oraz liczbę współpracujących z nami podmiotów – powiedział prezes Nikodem Iskra, cytowany w komunikacie.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Nabywcy mieszkań z oferty Grupy Murapol, zainteresowani wsparciem w uzyskaniu kredytu w ramach programu, w zależności od wybranego podmiotu kredytującego, będą mogli skorzystać z różnych udogodnień oferowanych przez banki partnerskie. W ramach współpracy z mBankiem, klienci Grupy Murapol mogą liczyć na priorytetowe rozpatrywanie złożonych wniosków kredytowych, uproszczoną dokumentację towarzyszącą wnioskowaniu o kredyt, a także wsparcie specjalnego zespołu doradców bankowych.

Poza programem BankPartnerMurapol, od ubiegłego roku deweloper zapewnia swoim klientom także bezpłatną obsługę doradców Notus Finanse, którzy pomagają w wyborze najoptymalniejszego dla potrzeb i możliwości klienta kredytu, negocjacji korzystnych warunków oraz przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, zaznaczył deweloper.

Murapol jest ogólnopolskim deweloperem działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. W 2019 r. sprzedał 3.674 mieszkania.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o mBank, Murapol)

 • Banki złapały zadyszkę, w grze CD Projekt, Alior i mBank

  Indeks dużych spółek od rana walczy, żeby pozostać na plusach i jednocześnie zanegować podażową wymowę wczorajszej sesji. Jeżeli to się uda to duża w tym zasługa będzie CD Projektu. Zaskakująco słabo w piątek radzą sobie banki. To powinien być ich dzień.

 • WIG20 błyszczy w Europie, mocne wzrosty na PGE, PKO BP i LPP

  Druga kolejna mocna sesja w Warszawie. Ponownie w grze jest energetyka i banki, wspierane przez LPP i PKN Orlen. WIG20 jest dziś najmocniejszym indeksem w Europie. Cichym bohaterem jest jednak sWIG80, testujący poziomy nieoglądane od 2007 roku.

 • Murapol sprzedał 779 mieszkań, przekazał 452 w I kwartale 2021 r.

  Grupa MURAPOL podpisała 779 umów deweloperskich i przedwstępnych w I kw. 2021 r. wobec 666 rok wcześniej. Jednocześnie deweloper przekazał klientom klucze do 452 mieszkań, a także wprowadził do oferty 2 099 lokali, wobec odpowiednio: 402 i 1 119 rok wcześniej.

 • Kolejna awaria w BM mBanku BM MBANKu znów ma problemy techniczne. We wtorek rano klienci biura nie mogą zalogować się na rachunek maklerski.
 • Murapol: Wybudowanie kolejnych 20 tys. mieszkań to perspektywa 4-5 lat

  MURAPOL szacuje, że do końca 2021 r., w którym mija 20 lat od rejestracji firmy, przekroczy próg łącznie 20 tys. lokali przekazanych klientom, poinformowała spółka. Ze słów prezesa Nikodema Iskry wynika, że produkcja kolejnych 20 tys. mieszkań to perspektywa 4-5 lat.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR