Murapol wprowadził do oferty 108 mieszkań w Osiedlu Smart w Toruniu

Omawiane walory:

Grupa Murapol wprowadziła do oferty 108 mieszkań, które powstaną w I etapie nowego projektu - Murapol Osiedle Smart w Toruniu.

murapol,mbank,kredyty

(Fot. Murapol)

– W ofercie nowego osiedla przy ul. Strobanda dostępne są mieszkania o zróżnicowanej gamie układów i metraży, kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4- pokojowe o powierzchni od 29 do 64 m2 – czytamy w komunikacie.

– Murapol Osiedle Smart powstanie nieopodal naszej wcześniejszej inwestycji, którą zrealizowaliśmy także przy ul. Strobanda – Murapol Nowy Toruń. W ramach tego projektu dostarczyliśmy na toruński rynek blisko 500 mieszkań w siedmiu 3-piętrowych budynkach. Zdobyte doświadczenie oraz obserwacje z realizacji tego przedsięwzięcia, pokazały nam, że osiedle Jar to dobre miejsce do inwestowania. Mieszkania w zielonej, rozwijającej się części miasta, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej ze ścisłym centrum cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących własnego M w Toruniu – powiedział prezes Nikodem Iskra, cytowany w materiale.

Murapol jest ogólnopolskim deweloperem działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. W 2019 r. sprzedał 3 674 mieszkania.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o Murapol)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR