Murapol wprowadził do sprzedaży 117 lokali w os. Murapol Apartamenty na Wzgórzu

Omawiane walory:

Murapol wprowadził do oferty 117 mieszkań w ramach I etapu inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu w Sosnowcu.

murapol,mbank,kredyty

(Fot. Murapol)

Przy ul. Klimontowskiej powstanie 6-kondygnacyjny budynek z ofertą lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 64 m2, podano.

– W ciągu blisko 20 lat działalności Grupy Murapol oddaliśmy do użytkowania ok. 17,4 tys. mieszkań, z których ponad 5 tys. postawiliśmy do dyspozycji mieszkańców pięciu miast Aglomeracji Śląskiej. Sosnowiec to kolejny punkt na naszej mapie inwestycji, będący elementem strategii wysokiej dywersyfikacji geograficznej realizowanych projektów. Murapol Apartamenty na Wzgórzu powstaną w zielonej, pozbawionej miejskiego zgiełku okolicy, sprzyjającej wygodnemu funkcjonowaniu na co dzień. Łatwy i szybki dojazd do pozostałych ośrodków aglomeracji czyni naszą najnowszą propozycję wariantem do rozważenia również dla nabywców spoza Sosnowca – powiedział prezes Murapolu Nikodem Iskra, cytowany w komunikacie.

Docelowo przy ul. Klimontowskiej ogólnopolski deweloper planuje budowę pięciu budynków, w których znajdzie się ponad 660 mieszkań.

Murapol jest ogólnopolskim deweloperem działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. W 2019 r. sprzedał 3 674 mieszkania.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o Murapol)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR