X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Nadużycia i niedociągnięcia w raportowaniu niefinansowym tematem czwartkowej konferencji SEG

Opublikowano: 2017-12-05 14:32:55

7 grudnia 2017 r. w budynku Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” SA w Warszawie odbędzie się się konferencja „Nadużycia i niedociągnięcia w raportowaniu niefinansowym” organizowana przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Komunikat prasowy

SEG skupia ok. 300 spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz alternatywnym rynku NewConnect, reprezentujących ponad 80 proc. kapitalizacji emitentów krajowych.

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych ma przyjemność zaprosić na konferencję „Nadużycia i niedociągnięcia w raportowaniu niefinansowym”, która odbędzie się 7 grudnia 2017 roku w Sali Kinowej (poziom -1, wejście A/D) w budynku Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” S.A. (ul. Nowy Świat 6/12, Warszawa). Partnerem Technologicznym wydarzenia jest Unicomp-WZA.

Na początku konferencji, wraz z zaproszonymi ekspertami, przedstawimy zakres podmiotowy raportowania niefinansowego oraz możliwe wyłączenia. Następnie zaprezentujemy formy raportu niefinansowego: oświadczenie vs. sprawozdanie i ich integrację ze sprawozdaniem z działalności i sprawozdaniem finansowym. W dalszej kolejności uczestnicy dowiedzą się, jaki jest zakres obowiązkowych oraz dobrowolnych analiz biegłego rewidenta w odniesieniu do raportu niefinansowego. W drugiej części konferencji prelegenci skupią się na tematyce niezbędnej dokumentacji analiz i danych wykorzystywanych w raporcie niefinansowym. Zastanowimy się także nad tym, co grozi za zły raport ze strony interesariuszy finansowych, środowiskowych i społecznych. Na zakończenie spotkania omówiony zostanie nadzór nad raportami niefinansowymi.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli spółek giełdowych, głównie osób odpowiedzialnych za relacje inwestorskie, komunikację, CSR, HR i środowisko. Gospodarzem konferencji będzie Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, natomiast Partnerem Technologicznym Unicomp-WZA. Wydarzenie będzie transmitowane online (możliwy jest udział zdalny).

Więcej informacji www.seg.org.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku