One More Level wyda grę w cyberpunkowym klimacie. Premiera w sierpniu 2020 r.

Omawiane walory:

Studio One More Level podczas targów Gamescom w Kolonii zapowiedziało swoją nową grę Ghostrunner. Tytuł zadebiutuje w III kwartale 2020 r. na komputerach osobistych oraz konsolach Play Station 4 i Xbox One.

One More Level, Ghostrunner, gaming, akcje

Fot. spółka

– Bardzo się cieszymy, że możemy w końcu odsłonić szczegóły tej produkcji i pokazać ją graczom oraz mediom. Premiera gra na wszystkich najważniejszych platformach została zaplanowana na trzeci kwartał 2020 r. Przed nami wiele miesięcy ciężkiej pracy nad Ghostrunnerem, ale jesteśmy przekonani, że ta produkcja będzie krokiem milowym w rozwoju spółki i pozwoli nam zbudować bardzo mocną pozycję w branży producentów gier komputerowych – ocenia Iwona Cygan-Opyt, prezes zarządu One More Level.

Ghostrunner to cyberpunkowa gra akcji w świecie zniszczonym przez globalny kataklizm. W ponurym mieście przyszłości mieszka społeczeństwo podzielone na kasty, a władzę sprawuje tzw. Klucznik. W konflikcie między mieszkańcami a Klucznikiem główną rolę odegra sterowany przez gracza bohater, którego umiejętność walki zarówno w świecie rzeczywistym, jak i wirtualnym, przechyli szalę zwycięstwa na rzecz uciśnionych mieszkańców.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Wydawcą gry Ghostrunnera na całym świecie będzie All in! Games – krakowski wydawca i producent gier AA/AA+ na konsole i PC. All in! Games w swoim portfelu posiada m.in. Tools Up! (The Knights of Unity), Paradise Lost (PolyAmorous), Fort Triumph (CookieByte), Daymare: 1998 (Invader Studios, Destructive Creations), Space Cows (Happy Corruption), Metamorphosis (Ovid Works) i Space Company Simulator (INTERMARUM).

Premierę gry wyznaczono na 6 sierpnia 2020 r. Tytuł ukaże się w wersji na PC-ty, konsole Play Station 4 i Xbox One.

One More Level, jeszcze jako Laser-Med zadebiutował na rynku NewConnect w 2012 roku. Obecnie spółka jest studiem game developerskim oraz wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam. We wtorek kurs akcji spółki nieznacznie spada, a jeden walor kosztuje 1,27 zł.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT ONEMORE, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • 6 giełdowych producentów gier z najciekawszymi premierami na 2020 rok

  Hossa wśród producentów gier wideo trwa w najlepsze, a nowe rekordy dosłownie wiszą w powietrzu. Według wyliczeń StockWatch.pl, w 2020 r. polskie studia planują wypuścić na rynek kilkaset tytułów. Wśród nich jest kilka produkcji, które będą budzić olbrzymie emocje wśród inwestorów.

 • 5 najważniejszych premier giełdowych producentów gier w 2019 r.

  Przed nami najgorętszy okres premier na rynku gier. Jeszcze w tym roku giełdowe studia wydadzą ok. 30 tytułów. StockWatch.pl sprawdził, wobec których gier eksperci i inwestorzy mają największe oczekiwania. 

 • Polskie gry na gamescom 2019 [ZDJĘCIA]

  W Kolonii trwa okrągła 10. edycja targów elektronicznej rozrywki gamescom. Redakcja StockWatch.pl odwiedziła polskie stoiska z najciekawszymi grami.

 • 14 najciekawszych polskich akcentów na targach gamescom

  Na największych targach gier w Europie zobaczymy ponad 40 oficjalnych stoisk z polskimi grami. Dziesiątki kolejnych firm do Kolonii jedzie na zakulisowe spotkania biznesowe. Wśród nich spora grupa spółek związanych z GPW. StockWatch.pl przygotował zestawienie 14 najciekawszych polskich akcentów na tegorocznym gamescomie.

 • One More Level wyznaczył premierę God’s Trigger na 18 kwietnia

  Gra God's Trigger trafi 18 kwietnia br. do sprzedaży na platformach PC (Steam), Microsoft Xbox One oraz Sony Playstation 4. Dzisiaj rozpoczyna się kampania marketingowa tej produkcji w Europie oraz w Ameryce Północnej.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR