Ostatni dzwonek na wrześniową promocję do strefy Premium StockWatch.pl

Do końca wrześniowej promocji pozostały już tylko godziny. Każdy kto wykupi półroczny abonament do Strefy Premium otrzyma drugie pół roku gratis. Z promocji mogą skorzystać także posiadacze aktywnego abonamentu. Ich okresy zsumujemy.
Promocja,abonament,StockWatch

Wrzesień to okazja na dołączenie do grona Stockwatcherów na promocyjnych warunkach.

To ostatni dzwonek, aby dołączyć do grona Stockwatcherów na promocyjnych warunkach i zyskać dostęp do największej w Polsce bazy analiz fundamentalnych i technicznych spółek notowanych na giełdzie w Warszawie. Tylko w tym roku w dziale analiz pojawiło się ok. 190 omówień emitentów ze wszystkich segmentów GPW oraz kilkaset analiz technicznych na życzenie.

Co zyskujesz dzięki strefie premium?

 • kilkaset analiz sprawozdań finansowych rocznie
 • kilkaset analiz technicznych rocznie
 • co ważne, możesz sam wpływać na to, jakie spółki są obiektem powyższych analiz
 • skaner notowań, czyli wyłapywanie anomalii (dotyczących kursu i obrotów) w notowaniach papierów wartościowych
 • wskaźnikowe skanery i to nie tylko rynku akcji, ale i obligacji
 • alerty, dzięki którym nie przegapisz żadnej ważnej informacji ze spółek, które obserwujesz
 • wskaźnikowe wyceny – trzynastoma metodami
 • legendarny wskaźnik Altmana dla polskich spółek, ostrzegający m.in. przed problemami z płynnością

i wiele więcej!

>> Kup abonament do Strefy Premium i skorzystaj z promocji!

Zniżka na Portfel StockWatch.pl Cztery Fazy Rynku

Dodatkowo każdy posiadacz abonamentu StockWatch.pl może skorzystać z promocji na portfel StockWatch.pl: Cztery Fazy Rynku. Dostęp do portfela kosztuje 399 zł zamiast 475 zł. Przypominamy, że Strefa Premium portalu i Portfel Cztery Fazy rynku to dwie odrębne usługi, które kupuje się oddzielnie.

portfel,cfr

Kliknij, aby zamówić.

Portfel CFR prowadzi Wojciech Kręcki, wieloletni forumowicz StockWatch.pl (nick Wojetek), autor licznych publikacji na temat inwestycji kapitałowych. Jego portfel na StockWatch.pl wystartował w styczniu 2017 roku z realną pulą 20 tys. zł. Od tego momentu Wojetek zarobił ponad 28 tys. zł, czyli 142 proc. Ale nie o procenty tu tylko chodzi.

Celem projektu, jakim jest Portfel Cztery Fazy Rynku, jest edukacja inwestorów w zakresie budowy i praktycznego wykorzystania strategii inwestycyjnych. Każda transakcja jest szczegółowo omawiana pod kątem zysku, ryzyka jak i możliwych scenariuszy rynkowych. Wyznaczane są też limity dopuszczalnych strat (stop loss) oraz poziomy oczekiwanych zysków (take profit). Dwa razy w tygodniu publikowany jest biuletyn omawiający zachowanie rynku i zajętych pozycji. To właśnie dzięki obserwacji realnych transakcji i analiz subskrybenci mogą poznać specyfikę inwestycji na polskiej giełdzie i wykorzystać praktyczną wiedzę w swoich inwestycjach. Poza regularnymi omówieniami sytuacji w portfelu, Wojetek odpowiada na pytania subskrybentów dotyczące innych walorów, a także tłumaczy tajniki analizy technicznej i mechanizmy rynkowe.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)
 • 29 października zapraszamy na webinar „Kapitał na rozwój – #IPO”

  Webinar "Kapitał na rozwój - #IPO" poświęcony będzie tematyce rynku IPO na warszawskim parkiecie. Eksperci z rynku opowiedzą o obecnym klimacie inwestycyjnym w obszarze transakcji IPO, a także o perspektywach rozwoju tego rynku w najbliższej przyszłości. StockWatch.pl objął webinar patronatem medialnym.

 • Produkcja stali w Polsce spadła o 20,1 proc. r/r do 0,49 mln ton we wrześniu

  Produkcja stali w Polsce wyniosła 490 tys. ton we wrześniu 2020 roku, co oznacza spadek o 20,1 proc. r/r, wynika z szacunkowych wyliczeń stowarzyszenia World Steel Association. Narastająco w okresie styczeń-wrzesień produkcja stali wyniosła 5,74 mln ton, tj. o 17 proc. mniej niż rok wcześniej.

 • Tauron wyemituje obligacje o wartości 1 mld zł na transformację energetyczną grupy

  Tauron wyemituje na polskim rynku obligacje o wartości 1 mld zł na transformację energetyczną grupy. Jest to pierwsza w Polsce emisja obligacji zrównoważonego rozwoju. Środki pozyskane z tej operacji zostaną przeznaczone na przyspieszenie realizacji Zielonego Zwrotu Taurona, w ramach którego firma zakłada, że do 2030 roku będzie produkować ponad 65 proc. energii w oparciu o odnawialne źródła energii (OZE).

 • Morawiecki: Cały kraj zostaje objęty strefą czerwoną, wchodzą nowe obostrzenia

  Ze względu na wzrost liczy zakażeń i sytuację epidemiczną czerwona strefa obejmie cały kraj, poinformował premier Mateusz Morawiecki. Zapowiedział też wprowadzenie dodatkowych obostrzeń, których efekty - jak zaznaczył - mogą przyjść po 10-14 dniach.

 • Wzrosty w cieniu nowego lockdownu, w grze banki, JSW i AmRest

  Zapowiedź drugiego lockdownu w Polsce nie przestraszyła inwestorów z GPW. Przynajmniej nie wszystkich. Mocno spadki odreagowują banki i JSW, a na szerokim rynku więcej spółek drożeje niż tanieje. Pomaga rosnący DAX i dobre odczyty indeksów PMI. Lockdownowym rykoszetem obrywa za to AmRest, LPP i CCC.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR