Pyramid Games ma umowę na produkcję gry na bazie uniwersum CEO Slayer

Omawiane walory:

Pyramid Games zawarł umowę z Marcinem Sergiuszem Przybyłkiem, autorem uniwersum pn. "CEO Slayer". Na podstawie książki i opowiadania studio stworzy grę komputerową. Jeszcze przed południem lubelskie studio zadebiutuje na NewConnect.

pyramid, games, akcje, debiut, gry,

Fot. tt/Pyramid Games

W celu realizacji umowy twórca udzielił spółce wyłącznej licencji, nieograniczonej terytorialnie i nieodwołalnej, na okres pięciu lat.

– Z tytułu realizacji umowy emitentowi przysługiwać będzie przychód z tytułu sprzedaży gry, pomniejszony o wynagrodzenie prowizyjne wypłacane twórcy. Pozostałe warunki umowy nie odbiegają od stosowanych powszechnie standardów – czytamy w komunikacie.

Studio stworzy także ewentualne dodatki, porty, modyfikację i rozszerzenia na dowolną platformę, w tym w szczególności: PC, PlayStation, XBOX, iPad, iPhone, Android, MAC i Nintendo Switch. Premiera gry planowana jest na 2023 r.

„CEO Slayer” to seria książek z gatunku literatury science-fiction, których akcja rozgrywa się w połowie XXI wieku w Warszawie, gdzie światem rządzą korporacje, banki bezkarnie okradają i eksmitują ludzi, a producenci leków wpędzają ich w choroby. Przeciwstawić się tej rzeczywistości próbuje Rodney Pollack – tajemniczy mściciel, który ma wszystkie atrybuty, aby stanąć w obronie poniżanych pracowników wielkich firm.

Debiut na NC, a potem czat

Dziś o 11:30 spółka zadebiutuje na NewConnect. Transmisję z uroczystości pierwszego notowania można śledzić na kanale YouTube GPW.

Natomiast w piątek o godz 12:00 gościem czatu inwestorskiego StockWatch.pl będzie Jacek Wyszyński. Prezes Pyramid Games na gorąco skomentuje debiut spółki na NewConnect oraz mówi bieżącą sytuację studia i plany wydawnicze na najbliższe kwartały. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań i udziału w spotkaniu.

>> Czat z Jackiem Wyszyńskim, prezesem Pyramid Games odbędzie się tutaj

Pyramid Games to studio zajmujące się tworzeniem gier komputerowych założone w 2012 roku. Jego główna siedziba znajduje się w Lublinie, a tworzą je fani gier oraz pasjonaci nauki i science-fiction. Ich produkcje koncentrują się na tematyce odkrywania nieznanego i zdobywania wiedzy. Spółka należy do Grupy Playway.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT pyramid, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR