Rainbow Tours: Liczba rezerwacji w ofercie sezonu letniego wzrosła o blisko 8 proc. r/r

Omawiane walory:

Wielkość przedsprzedaży imprez turystycznych z oferty sezonu "Lato 2020" wyniosła 168 611 rezerwacje do końca marca br., co oznacza wzrost o 7,8 proc. w porównaniu do analogicznego okresu przedsprzedaży oferty sezonu "Lato 2019"

rainbow, rezerwacje, lato, 2020

Rainbow Tours: Liczba rezerwacji w ofercie sezonu letniego wzrosła o blisko 8 proc. r/r

– Wielkość przedsprzedaży imprez turystycznych z oferty „Lato 2020” (wycieczki realizowane w miesiącach: maj – październik 2020) od momentu rozpoczęcia przedsprzedaży do dnia 31 marca 2020 roku wyniosła 168 611 rezerwacji, co oznacza wzrost o 7,8 proc. w porównaniu do analogicznego okresu przedsprzedaży oferty sezonu „Lato 2019” roku, gdy zanotowano w tym samym czasie 156.411 rezerwacji – czytamy w komunikacie.

Wartość sprzedanej oferty ujmowana będzie w przychodach ze sprzedaży spółki zgodnie z zasadami rachunkowości, czyli w okresie od maja 2020 do października 2020 roku.

Zarząd spółki zastrzega, iż w związku z panującymi ograniczeniami w przemieszczaniu się między państwami Unii Europejskiej oraz ograniczeniami podróży z / do państw trzecich z Unii Europejskiej wprowadzonymi od 16 marca 2020 na okres 30 dni liczba rezerwacji może ulec zmniejszeniu w związku z odwoływaniem imprez turystycznych przez organizatora.

Rainbow Tours to operator turystyczny zajmujący się sprzedażą własnych imprez turystycznych, pośrednictwem w sprzedaży imprez turystycznych innych touroperatorów, biletów lotniczych, autokarowych, promowych. Spółka zadebiutowała na GPW w 2007 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT RAINBOW, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR