Ruszyła IV edycja edukacyjnego konkursu inwestycyjnego TMS Brokers

Już dziś wystartowała 4. edycja bezpłatnego konkursu inwestycyjnego w aplikacji mobilnej TMS Brokers. Spróbuj swoich sił w inwestowaniu na demo, rywalizuj i wygrywaj realne nagrody. 

Lubisz wyzwania? Chcesz zmierzyć się z innymi na rynkach finansowych i uczyć się inwestowania w aplikacji mobilnej? Graj w bezpłatnym konkursie Domu Maklerskiego TMS Brokers i zainwestuj wirtualne 10.000 euro. Możesz wygrać nagrodę główną – 5.000 zł i 1.000 zł w każdej rundzie. Każdy tydzień to nowa szansa na zwycięstwo!

Aby wziąć udział w konkursie należy zainstalować na swoim smartfonie aplikację do mobilnego tradingu TMS Brokers, zarejestrować się w zabawie i rozpocząć inwestowanie w wersji demo. Dołączenie do rywalizacji nie wiąże się z żadnymi kosztami, ponieważ wszelkie transakcje są realizowane za pośrednictwem wirtualnych pieniędzy.

Uczestnicy, którzy zainwestują otrzymane wirtualne 10.000 EUR i osiągną najwyższe stopy zwrotu mogą wygrać atrakcyjne nagrody gotówkowe, których pula wynosi aż 14.500 zł. Konkurs jest fantastyczną okazją do wypróbowania nowoczesnej aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers. Zwłaszcza, że teraz ma do zaoferowania o wiele więcej, a uczestnicy mogą posiłkować się strategiami, na których bazowali zwycięzcy poprzednich edycji zawartymi w ebookach „Zyskowne strategie inwestycyjne”.

>> KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO GRY!

Okazja by zacząć przygodę z inwestowaniem

Gra na aplikacji pozwala wykorzystać innowacyjne narzędzia, dzięki czemu nawet laik traidingu może walczyć o zwycięstwo w konkursie, który stanowi doskonałą okazję do wejścia do świata rynków bez ryzyka. Aplikacja umożliwia handel, śledzenie sentymentu rynkowego oraz sprawdzenie co kupują i sprzedają inni. Skupia bowiem w jednym miejscu sygnały inwestycyjne, okazje i rekomendacje inwestycyjne od ekspertów rynku, m.in. Analityka Roku 2019 według Invest Cuffs. W aplikacji w trakcie konkursu otwarte są też webinary (m.in. „Rynkowe espresso”, czyli codzienna pigułka wiadomości i analiz finansowych).

Konkurs składa się z trzech, tygodniowych rund. Zwycięzcami będą ci traderzy, którzy osiągną najwyższe stopy zwrotu. Każdy tydzień to nowa szansa na wygraną 1.000 zł – nagrody tygodnia. Dodatkowo, aktywne uczestnictwo daje także możliwość zdobycia punktów w rankingu przybliżającym do głównej nagrody, jaką jest 5.000 zł oraz od 500 do 2.000 zł za znalezienie się w pierwszej dziesiątce.

Zainstaluj darmową aplikację TMS Brokers. Pobij rekord stopy zwrotu z poprzedniej edycji konkursu! Graj i wygrywaj!

Więcej o konkursie na stronie www.tms.pl

Kliknij i weź udział w konkursie!

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)
 • Balticus: Markę i prestiż zbudowaliśmy od zera [RELACJA Z CZATU] Gościem piątkowego czatu inwestorskiego StockWatch.pl był Bartosz Knop, prezes polskiej marki luksusowych zegarków. Podczas spotkania na gorąco omówiono m.in. szczegóły emisji akcji na platformie crowdfundingowej Bessfund.pl oraz dalsze plany rozwojowe Balticusa.
 • Kruk wróci do większych inwestycji w pod koniec br.

  Kruk zakłada, że inwestycje w nowe portfele w najbliższych miesiącach będą niewielkie, zaś do większych inwestycji spółka powróci pod koniec 2020 roku. Zarząd ocenia, że większej podaży portfeli ze strony banków należy spodziewać się w 2021 i 2020 roku, poinformowali przedstawiciele zarządu. Wielkość spłat w maju nie odbiega od poziomu z kwietnia br.

 • CD Projekt oczekuje, że sytuacja rynkowa unormuje się do premiery Cyberpunk 2077

  CD Projekt zakłada, że sytuacja na kluczowych rynkach wróci do normy do czasu premiery gry "Cyberpunk 2077", poinformował członek zarządu Michał Nowakowski. W czerwcu dostęp do gry uzyskają liderzy opinii.

 • PZU pracuje nad nową strategią, analizuje zaangażowanie w sektor bankowy

  PZU przygotowuje nową strategię na lata 2021-2024, w której zdefiniuje także swoje podejście do aktywów bankowych, znajdujących się pod silną presją, związaną m.in. z obniżkami stóp procentowych, poinformowali przedstawiciele grupy. Ubezpieczyciel nie widzi obecnie konieczności dokapitalizowania Alior Banku.

 • 15 propozycji dywidendowych na czerwiec

  Na ten moment plany dywidendowe na czerwiec ma 11 spółek z głównego parkietu i 4 kolejne z NewConnect. W obu grupach nie zabraknie propozycji o stopie przekraczającej 5 proc. Kilka firm szarpnie się na rekordowe stawki.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR