Ruszyły zapisy na akcje CI Games

Omawiane walory:

Od wtorku inwestorzy indywidualni mogą składać zapisy na akcje CI Games. Cena emisyjna zamyka się w przedziale 0,90-1 zł. 

(Fot. CI Games/FB)

Warszawski wydawca i producent takich gier jak Sniper Ghost Warrior i The Lords of the Fallen chce pozyskać od inwestorów około 10 mln zł na powiększenie wewnętrznego zespołu deweloperskiego, wsparcie działań marketingowych oraz rozszerzenie portfolio wydawanych gier o nowe tytuły.

Zapisy na akcje będą przyjmowane przez domy maklerskie w ramach konsorcjum w terminie 4-10 czerwca. Akcje oferowane są w dwóch transzach – transzy otwartej oraz transzy z prawem pierwszeństwa w obejmowaniu akcji. W pierwszej oferowanych jest 11 mln akcji, gdzie zapisy mogą w niej składać wszyscy zainteresowani inwestorzy, w transzy z prawem pierwszeństwa oferowanych jest 1 mln akcji. Minimalny zapis to 1 tys. akcji.

Zapisy potrwają do 10 czerwca. Ustalenie ceny emisyjnej zaplanowano na 11 czerwca za pośrednictwem systemu informatycznego GPW w oparciu o wszystkie zapisy na akcje, przy założeniu, że wartość oferty będzie stanowić mniej niż 2,5 mln EUR. 17 czerwca nastąpi przydział akcji inwestorom.

CI Games to producent i dystrybutor gier komputerowych, notowany na GPW od 2007 r. (początkowo jako City Interactive).

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT CIgames, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR