SimFabric i IHQ Media wydadzą grę Electro Logistic Manager w 2021 roku

Omawiane walory:

SimFabric ma umowę z IHQ Media Sp. z o.o. dotyczącą produkcji, a następnie wydania gry "Electro Logistic Manager" na komputery PC, konsole i urządzenie mobilne w 2021 r. Projekt ELM to menedżer floty logistycznej, opartej na pojazdach elektrycznych, stworzonego przez IHQ, który realizowany jest w ramach programu akceleracyjnego Pilot Maker Elektro ScaleUp. Wydanie gry planowane jest na rok 2021.

simfabric, gra, electro,logistic, manager, gaming,

Fot. twitter/SimFabric

Na podstawie umowy, na SimFabric zostały przeniesione autorskie prawa majątkowe do ELM. ELM realizowany jest w ramach programu akceleracyjnego Pilot Maker Elektro ScaleUp, którego celem jest zapewnienie wsparcia startupów w branży elektromobilności i pomoc w zdobyciu pierwszego/przełomowego zlecenia. W programie Pilot Maker Elektro ScaleUp spółka odpowiada za wybór do dalszej komercjalizacji i wdrożenia najciekawszego projektu startupu, zamierzającego prowadzić badania naukowe i prace rozwojowe oraz jest jego współfinansującym.

– Emitent dokonał wpłaty wkładu finansowego na ELM w wysokości 50.000 zł netto, natomiast jego łączny budżet wynosi 175.000 zł. Z tytułu realizacji umowy emitentowi przysługuje wynagrodzenie stanowiące równowartość 90 proc. zysków osiąganych z dystrybucji gry, tj. po odliczeniu kosztów prowizji sklepów i dystrybutorów, podatków i opłat oraz innych kosztów związanych z dystrybucją. Płatność wynagrodzenia następować będzie nie rzadziej niż raz na kwartał, począwszy od kwartału, w którym rozpoczęto dystrybucję. Wydanie gry planowane jest na rok 2021 – czytamy także.

Spółka zastrzegła, że wysokość jej wynagrodzenia z tytułu zawartej umowy, ze względu na specyfikę branży produkcji gier, na moment jej zawarcia jest niemożliwa do określenia lub oszacowania.

SimFabric jest spółką zależną PlayWay, tworzy symulatory i gry komputerowe na komputery PC oraz urządzenia mobilne (iOS, Android). Od 2018 roku jest certyfikowanym producentem i wydawcą gier na konsole: Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. W kwietniu 2020 r. spółka debiutowała na NewConnect.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Simfabric, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR