T-Bull: Pierwszy milion pobrań Top Speed 2 i ponad 6 milionów w październiku

Omawiane walory:

Wygląda na to, że rodzimy deweloper gier - T-Bull nie zwalnia tempa na koniec roku. W ostatnich dniach ich najszybsza produkcja Top Speed 2 przekroczyła pierwszy milion pobrań. Firma opublikowała także raport z podsumowaniem wyników za ubiegły miesiąc, według którego gry wrocławskiego studia pobrano prawie 7 milionów razy.

TopSpeed2,tbull,milion,pobrań

Fot. fb/T-Bull

Top Speed 2, czyli najnowsza produkcja skierowana do fanów wirtualnych spalin otrzymała w ostatnim czasie globalną promocję w sklepie Google Play. Jej rezultatem jest przekroczenie bariery pierwszego miliona pobrań. Gra jest stale optymalizowana pod kątem stabilności na urządzeniach o niskich parametrach wydajnościowych. W tym momencie spółka może pochwalić się optymalizacją w tym zakresie na poziomie ponad 50 proc. urządzeń (54,43 proc.). Ponadto, zespół wrocławskich deweloperów cały czas pracuje nad kolejnymi aktualizacjami, wzbogacającymi tę aplikację. W odpowiedzi na feedback graczy, został poprawiony tutorial pod kątem UI oraz dodano dodatkowe animacje w menu i w rozgrywce. Mobilni gracze mają do dyspozycji również ponad 700 nowych skórek, które pozwalają na jeszcze głębszą personalizację swoich wirtualnych czterech kółek. Do gry został też dodany newsletter, do którego gracze mogą się zapisać, by nie pominąć żadnego ważnego wydarzenia w grze.

– Globalne promocje to możliwości pokazania tytułu graczom, którzy nie znają jeszcze naszego portfolio. Dzięki nim osiągamy największe kamienie milowe, jak w wypadku Top Speed 2. Wyjście ponad pierwszy milion to dla nas niesamowita satysfakcja i dawka motywacji do dalszej, stałej pracy nad optymalizacją i rozwojem gry – skomentował Damian Fijałkowski, współzałożyciel i członek zarządu T-Bull.

Poza sukcesem Top Speed 2, z ostatnich dni, T-Bull w ramach podsumowania ubiegłego miesiąca informuje o wzroście liczby ściągnięć (w porównaniu do poprzedniego miesiąca) o ponad 28 proc. Tytuły wrocławskiego studia w październiku zostały pobrane na całym świecie 6,8 milionów razy. Tym samym łączna liczba pobrań wszystkich tytułów przekroczyła liczbę 440 milionów. Tylko Moto Rider GO razem z Tank Battle Heroes odpowiadają za ponad 2 miliony ściągnięć. Cieszy też, że topowe produkcje rodzimego dewelopera cieszą się stałym uznaniem graczy, które przekłada się na wysokie oceny gier. Top Speed 2 w zeszłym miesiącu uzyskał średnią 4.67/5.

Finalnie spółka oczekuje, że z fazy Early Access wyjdzie gra Bike Rider Mobile. Tytuł ten to połączenie dwóch kategorii gier wyścigowych – drag race oraz Arcade Racing. Gracze sami będą mogli zdecydować, czy ścigają się na 1/4 mili, czy pojadą w trybie endless. Wrocławski deweloper planuje szeroką promocję tego tytułu. Ostatnia czas w trybie wczesnego dostępu zespół T-Bull poświęcił głównie na dopracowaniu rozgrywki oraz optymalizacji na podstawie feedbacku od użytkowników.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT tbull, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • NCBR: W ramach 4. konkursu GameINN przyznano 154,38 mln zł dofinansowań

  Łącznie 43 projekty podmiotów z branży gamingowej zostały zakwalifikowane do otrzymania 154,38 mln zł dofinansowania w ramach 4. konkursu GameINN. Wartość projektów to 226,63 mln zł, poinformowało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Wśród dofinansowanych firm są m.in.: Moonlit, Artifex Mundi (dwa projekty), Carbon Studio (dwa projekty), T-Bull, Boombit, Techland i Klabater.

 • Piątek należy do maluchów, w grze Biomed, CI Games, T-Bull

  Mniejsze spółki z Biomed-Lublin na czele, absorbują prawie całą uwagę inwestorów i sprawiają, że piątkowa sesja na warszawskim parkiecie jest interesująca. Wśród giełdowych tuzów najbardziej gorącą spółką jest odreagowujące spadki LPP.

 • Odczyty PMI napędzają wzrosty na giełdach, w grze CI Games i T-Bull Giełdy w Europie, a wśród nich GPW, mocno rosną po publikacji dużo lepszych od prognoz czerwcowych indeksów PMI. W Warszawie pierwsze skrzypce grają blue chipy, ale świetnie radzą sobie również mniejsze spółki, w tym m.in. CI Games, T-Bull i Prairie Mining.
 • T-Bull miał 2,1 mln zł zysku netto w 2019 r.

  T-Bull odnotował 2,1 mln zł jednostkowego zysku netto w 2019 r. wobec 0,5 mln zł zysku rok wcześniej. Kurs akcji studia rośnie w piątek rano o 6,33 proc, a za jeden walor zapłacimy 21 zł.

 • T-Bull miał łącznie 10 mln pobrań swoich gier w marcu

  T-Bull miał łącznie 10 mln pobrań swoich gier w marcu, podała spółka. Łączna liczba pobrań całego portfolio przekroczyła 475 mln. Spółka zanotowała wzrost liczby pobrań o ponad 40 proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR