Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: tbull

 • 18 stycznia 2019

  T-BULL – analiza techniczna na życzenie

 • 18 listopada 2018

  TBULL – analiza techniczna na życzenie

 • 15 października 2018

  Powrót spadków na GPW, odbija tylko sWIG80

  Trzeci tydzień października na giełdzie w Warszawie rozpoczął się spadkami. Tracą głównie największe spółki. Duże nagromadzenie w tym tygodniu potencjalnych impulsów sprawia, że trudno już teraz wyrokować, czy tydzień zakończy się spadkami indeksów, czy może w kolejnych dniach sytuacja się poprawi.

 • 24 września 2018

  Analiza techniczna 4 małych muszkieterów z branży gamedev

  Miniony tydzień przyniósł ważne przetasowania na wykresach producentów gier wideo notowanych na NewConnect. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku sprawdził co dalej z kursami akcji Cherrypick Games, Creepy Jar, The Farm 51 i T-Bull.

 • 20 września 2018

  Energetyka może zatopić GPW, w grze T-Bull, Altus i Gino Rossi

  Jeszcze rano wizja podwyżek cen energii, a więc i wyższych zysków koncernów energetycznych, pomagała GPW. Niestety, to może być krótkotrwały impuls, a ta sama energetyka może zatopić indeksy. Sporo dziś dzieje się też na akcjach JSW, T-Bull, Altus TFI i Gino Rossi.

 • 19 września 2018

  Giełdy stąpają po cienkim lodzie, w grze Gino Rossi, XTB i spółki gamingowe

  Globalne rynki akcji ignorują ryzyko związane z wojnami handlowymi, co daje okazję do przedłużenia wzrostowej korekty na GPW. Pytanie tylko, czy rodzima giełda przezwycięży swoje słabości i tę szansę wykorzysta?

 • 18 września 2018

  T-Bull przekroczył barierę 350 mln pobrań gier łącznie

  Polski producent i wydawca gier mobilnych pochwalił się, że w sierpniu przekroczył liczbę 350 mln łącznych pobrań gier. Nowy rekord nie robi jednak większego wrażenia na inwestorach. We wtorek rano kurs akcji spada do 23 zł i ustanawia nowe historyczne minimum. 

 • 29 sierpnia 2018

  Zatrzymanie wzrostów w Warszawie, w grze Eurocash i Grupa Azoty

  Wzrosty indeksu WIG20 wyhamowały, ale w dalszym ciągu ma on otwartą drogę do ataku na 2.500 pkt. Znacznie gorzej prezentuje się sytuacja na indeksach mWIG80 i sWIG80, które na podobny rajd nie mogą liczyć. Dziś w centrum uwagi są głównie spółki publikujące wyniki finansowe.

 • 27 sierpnia 2018

  W środę T-Bull zadebiutuje na głównym parkiecie GPW

  T-Bull przejdzie z rynku NewConnect na główny parkiet GPW w środę, 29 sierpnia. Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny spółki.

 • 14 marca 2018

  Raport: 5 przebiśniegów z giełdowej branży producentów gier wideo

  Branża gamedev wreszcie wybudziła się z zimowego snu. Dynamiczne ruchy na kursach akcji giełdowych producentów gier wideo zapewniają m.in. najnowsze wyniki finansowe, wysyp informacji nt. planowanych premier, pokazy prac czy głośne kontrakty wydawnicze.

 • 01 marca 2018

  15 sposobów na monetyzację gier, czyli skąd biorą się zyski giełdowego gamedevu

  Producenci gier działają w różnych modelach biznesowych, a to mocno rzutuje na wyniki, ich interpretację i praktycznie uniemożliwia proste porównania. StockWatch.pl sprawdził, jak zarabiają branżowe podmioty i jakie pułapki czekają na inwestorów analizujących ich wyniki. 

 • 31 stycznia 2018

  Plany wydawnicze giełdowych producentów gier wideo na 2018 r.

  Bieżący rok na rynku gier wideo będzie stał pod znakiem Gwinta, Frostpunka oraz wielu mniejszych rodzimych produkcji. StockWatch.pl przygotował zestawienie najważniejszych tytułów, które wypuszczą czołowe spółki z GPW.

 • 18 stycznia 2018

  WIG między rekordami a korektą, gorąco na Aliorze i CD Projekcie

  Środowy poranek upływa na GPW pod znakiem lekkich wzrostów, co wpisuje się w nastroje dominujące w Europie. W centrum uwagi w dalszym ciągu pozostają akcje Alior Banku i CD Projektu.

 • 04 października 2017

  Giełdowi producenci gier dostaną 15 mln zł dofinansowania z programu GameINN

  Tegoroczna edycja konkursu organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju nie była tak udana dla giełdowych spółek jak poprzednia, gdy na ich konta trafiło łącznie 58 mln zł. W sumie z siedmiu wniosków złożonych przez reprezentantów GPW tylko cztery zakwalifikowały się do dofinansowania.

 • 15 lutego 2017

  T-Bull przekroczył łącznie 200 mln pobrań swoich gier mobilnych

  – Rok temu T-Bull osiągnął liczbę 100 mln pobrań, a już teraz studio może pochwalić się wynikiem 200 mln – mamy tu do czynienia z podwójnym wzrostem względem ubiegłego roku. Dla porównania, zdobycie pierwszych 100 mln graczy zajęło wrocławskiemu producentowi 6 lat. Z kolei, pozyskanie kolejnych 100 mln użytkowników – tylko rok – czytamy w […]

 • 11 stycznia 2017

  Rekordowa liczba pobrań gier T-Bull w grudniu 2016 r.

  Notowana na NewConnect spółka portfelowa Tech Invest Group – T-Bull osiągnęła w grudniu 2016 r. ponad 10 mln pobrań swoich gier, co w ujęciu miesięcznym daje najwyższy wynik w historii spółki. Łącznie do końca 2016 r. użytkownicy pobrali prawie 200 mln gier T-Bull.

 • 14 grudnia 2016

  Raport: 5 gorących spółek z giełdowej branży gamedev

  Indeks producentów gier, gdyby istniał, byłby na czele GPW. Roczna stopa zwrotu z portfela akcji spółek growych to aż 60 proc., a na walorach najlepszych przekroczyła 100 proc. Czy ciągle da się zarobić? StockWatch.pl przeanalizował aktualne plany wydawnicze polskich producentów gier i porównał ich wskaźniki fundamentalne.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku