T-Bull: Top Speed 2 dostępny na Steam w trybie early access

Omawiane walory:

Wrocławski developer gier mobilnych poinformował, że gra Top Speed 2 od poniedziałku jest dostępna na platformie Steam.

TopSpeed2, Steam, Early, Access, tbull

Fot. fb/T-Bull

Gra wyprodukowana przez T-Bull w tym tygodniu trafiła na Steam w trybie early access. Top Speed 2 swoją premierę miał na początku czerwca tego roku. Tytuł dostępny był w Google Play i AppStore.

– Cały czas trwają prace nad udoskonaleniem Top Speed 2 tak, by jeszcze większa liczba osób mogła cieszyć się z rozgrywki na swoich urządzeniach. Mamy nadzieję, że dzięki nawiązaniu współpracy z tak kluczowym i uznanym na całym świecie partnerem, jakim z pewnością jest firma Valve Corporation, dotrzemy do kolejnej rzeszy graczy. Ważny dla nas jest również fakt, że to użytkownicy mogą razem z nami uczestniczyć w procesie optymalizacji gry. Wszystkie zmiany, jakie wprowadzamy do naszych tytułów, wdrażamy z myślą właśnie o graczach – mówi Grzegorz Zwoliński, prezes zarządu i współzałożyciel T-Bull SA.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Przyjęty model dystrybucji pozwala na wprowadzanie zmian, które zasugerują użytkownicy z całego świata oraz budowanie społeczności skupionej dookoła wirtualnych czterech kółek już na etapie wczesnego developmentu. Gra zostanie implementowana do Steam-owego środowiska określnymi etapami. Deweloper prognozuje, że kompletna wersja gry zostanie w pełni ukończona za około pół roku. Proces implementacji kolejnych części został uzgodniony z firmą Valve Corporation, która posiada wieloletnie doświadczenie we wprowadzaniu podobnych tytułów na swoją platformę.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT tbull, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR