The Dust i 3 inwestorów rozważają emisję akcji w zw. z Cyklem Inkwizytorskim

Omawiane walory:

Zarząd The Dust i trzej inwestorzy rozpatrzą zaoferowanie akcji w podwyższonym kapitale zakładowym spółki. Emisja akcji miała by sfinansować prace nad grą na podstawie cyklu "Ja, inkwizytor" Jacka Piekary.

thedust, gry, gamedev, inwestor

Najnowsza gra The Dust na motywach cyklu „Ja, inkwizytor” Jacka Piekary będzie nosiła tytuł „I, the Inquisitor”

– W związku z realizacją największej i najdroższej w historii The Dust gry, która będzie oparta na motywach „Cyklu Inkwizytorskiego” Jacka Piekary, a także innych (mniejszych) produkcji zgodnych ze strategią rozwoju spółki, rozważa się przeprowadzenie procesu dokapitalizowania spółki – czytamy w komunikacie.

– Spółka i inwestorzy ustalili, że rozpatrzą rozwiązanie polegające na zaoferowaniu inwestorom przez spółkę akcji w podwyższonym kapitale zakładowym emitenta – czytamy dalej.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Niezwłocznie po określeniu parametrów emisji zarząd spółki zaproponuje akcjonariuszom podjęcie uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego, zwołując nadzwyczajne walne zgromadzenie.

W grudniu 2018 r. Jacek Piekara podpisał list intencyjny. W marcu 2019 r. studio The Dust podpisało umowę z twórcą cyklu „Ja, inkwizytor”, a następnie z inwestorem na kwotę 3 mln zł wypłaconych w transzach.

The Dust specjalizuje się w produkcji gier na urządzenia mobilne w dwóch modelach gry reklamowe na zlecenie (tzw. advergaming) oraz gry własne dystrybuowane w modelu F2P (free-to-play). Spółka jest notowana na rynku NewConnect od kwietnia 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT THEDUST, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR