Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

The Dust ujawni we wrześniu projekt gry na motywach Cyklu Inkwizytorskiego Jacka Piekary

Opublikowano: 2019-06-14 11:34:23

Omawiane walory:

The Dust zaprezentuje projekt gry na motywach cyklu Jacka Piekary "Ja, Inkwizytor" na konferencji zaplanowanej na 12 września 2019 r. w Warszawie, poinformował ISBnews prezes Jakub Wolff.

(Fot. GPW)

– Z uwagi na ogromne zainteresowanie wydarzeniem, zdecydowaliśmy się podzielić konferencję na trzy panele skierowane do mediów, inwestorów oraz fanów. Na konferencji zaprezentujemy zespół, który już od kilku miesięcy pracuje nad projektem, założenia do gry i koncepcje świata. Przedstawimy także harmonogram oraz plan finansowania produkcji – powiedział Wolff w rozmowie z ISBnews.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

W całości wydarzenia weźmie udział oprócz zespołu również autor cyklu Jacek Piekara. The Dust zapowiada, że więcej informacji na temat planowanej konferencji, miejsca i całego programu poda w kolejnych komunikatach.

– Sukces naszej kluczowej produkcji zależy przede wszystkim od pracy naszego zespołu, dlatego chcemy umożliwić im partycypowanie w tym sukcesie – wskazał także prezes.

28 czerwca walne zgromadzenie akcjonariuszy The Dust zdecyduje m.in. o uchwaleniu programu motywacyjnego dla kluczowych pracowników spółki.

The Dust wspólnie z Jakiem Piekarą przygotowuje grę na podstawie „Cyklu Inkwizytorskiego”. Studio zakupiło prawa do wyprodukowania i wydania gry na PC, konsole oraz platformy mobilne.

The Dust specjalizuje się w produkcji gier na urządzenia mobilne w dwóch modelach: gry reklamowe na zlecenie (tzw. advergaming) oraz gry własne dystrybuowane w modelu F2P (free-to-play). Spółka jest notowana na rynku NewConnect od kwietnia 2018 r.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o THEDUST)

 • The Dust ogłosi aktualizację strategii w ciągu 2 tygodni

  The Dust podjął decyzję o aktualizacji strategii rozwoju - w związku z nabyciem autorskich praw do serii książek o inkwizytorze Mordimerze Madderdinie ("Cykl Inkwizytorski"), zawarciem umowy z inwestorem, który sfinansuje częściowy koszt opracowania i wydania gry na motywach ww. cyklu oraz zakończeniem prac produkcyjnych nad własną grą autorską "Together" na Nintendo Switch. The Dust ogłosi aktualizację strategii w ciągu 2 tygodni.

 • The Dust ma inwestora, który sfinansuje grę na motywach książek Jacka Piekary

  Notowany na NewConnect wrocławski deweloper gier podpisał umowę inwestycyjną dotyczącą finansowania produkcji gry na motywach książek z serii „Cykl Inkwizytorski” autorstwa Jacka Piekary. Dzięki umowie spółka pozyska finansowanie o wartości 3 mln zł w formule project finance, wypłacane w transzach od lipca 2019 r. do stycznia 2022 r.

 • The Dust chce tworzyć gry na podstawie książek Jacka Piekary

  The Dust podpisał list intencyjny z Jackiem Piekarą, który jest jednym z najpopularniejszych pisarzy literatury fantastycznej w Polsce, aby docelowo na podstawie jego książek stworzyć gry.

 • The Dust w nowej strategii rozwoju stawia na gry na PC i konsole

  The Dust zmienia strategię i ogłasza wejście w segment gier na komputery PC i konsole. W piątek po południu akcje spółki rosną o 13 proc.

 • Problemy GetBacku i debiut OncoArendi w centrum uwagi na GPW

  Na warszawskiej giełdzie niezmiennie tematem numer jeden pozostaje GetBack, podczas gdy na świecie pierwszoplanową rolę odgrywają wyniki amerykańskich spółek. W tle zaś mamy debiut OncoArendi Therapeutics.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku