The Farm 51 rozpoczyna współpracę z My.com ws. rozwoju marki World War 3

Omawiane walory:

The Farm 51 Group nawiązał współpracę z globalnym partnerem My.Games, której formalnym przedstawicielem jest spółka My.com B.V. w zakresie wsparcia rozwoju marki World War 3. My.com B.V. to spółka zależna od Mail.ru Group z siedzibą w Moskwie.

Farm51, World, War, 3, gra, umowa, rozwijanie

Fot. materiały prasowe

– My.Games to międzynarodowa marka gier i wiodąca firma zajmująca się rozrywką online. My.Games obejmuje 12 biur regionalnych w Rosji, Europie i Stanach Zjednoczonych, ponad 1.800 pracowników i 13 studiów deweloperskich. My.Games tworzy tytuły na komputery PC, konsole i urządzenia mobilne. Firma prowadzi ponad 60 projektów, z ponad 150 tytułami w swoim portfolio, w tym War Robots, Hustle Castle, Left to Survive, Skyforge, Legend: Legacy of the Dragons i Allods Online. Oferta My.Games obejmuje znane tytuły, takie jak Warface, ArcheAge, Perfect World, Revelation Online, Conqueror’s Blade, Lost Ark i inne – czytamy w komunikacie.

Jak podała spółka, Mail.ru Group z siedzibą w Moskwie jest największym rosyjskim serwisem darmowej poczty elektronicznej i jednocześnie spółką publiczną notowaną na London Stock Exchange, w którą zaangażowanych kapitałowo są takie podmioty, jak Alibaba, Tencent, MFT czy Prosus. My.com działa pod takimi markami, jak My.Games, MyMail, MyChat, Maps.Me, myTarget czy myWidget.

Spółka poinformuje o kolejnych zdarzeniach związanych z rozpoczęciem współpracy z My.com B.V., w tym w szczególności o zawarciu ostatecznej umowy w sprawie rozwoju marki WW3 i o jej istotnych warunkach.

Wcześniej spółka podała, że podpisanie i realizacja kontraktu będzie mieć znaczny wpływ na wyniki finansowe emitenta za bieżący rok, jak i kolejne lata.

The Farm 51 specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych gier akcji. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2012 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o farm51)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR