The Farm 51 ustaliło premierę wczesnego dostępu do Chernobylite na 16 października

Omawiane walory:

Gliwickie studio ustaliło datę premiery wczesnego dostępu do gry Chernobylite w wersji PC na 16 października br.

Fot. materiały promocyjne The Farm 51

– Chernobylite to gra komputerowa z gatunku survival-horror, której akcja toczy się w czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Spisek, horror, przetrwanie, miłość i obsesja. To wszystko w formie nieliniowej, interaktywnej opowieści, igrającej z pojęciami prawdy i kłamstwa, rzeczywistości i fikcji, nauki i fantazji – czytamy w komunikacie.

Gra częściowo została sfinansowana poprzez zbiórkę w serwisie Kickstarter. Studio zebrało ponad 200 tys. dolarów, dwukrotnie przekraczając cel minimalny zbiórki, czyli 100 tys. dolarów. Pełna wersja gry ma ukazać się w 2020 roku na PC-tach oraz konsolach PlayStation 4 i XboxOne.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Od strony finansowej premiera wersji early access oznacza, że spółka otrzyma zastrzyk gotówki od graczy gotowych zapłacić za nieskończony produkt. Informacja o dacie premiery zelektryzowała inwestorów. W piątek w południe notowania The Farm 51 rosną o 5,4 proc. do 30,14 zł. To najwyższy poziom od listopada ubiegłego roku, gdy notowania spadały po nieudanej premierze wersji early access gry World War 3.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT farm51, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR