TMS Brokers szuka najlepszego inwestora w Polsce [KONKURS]

Takiego konkursu jeszcze nie było. TMS Brokers jako pierwszy w Polsce organizuje konkurs z zasadami przygotowanymi specjalnie dla prawdziwych inwestorów. Do zdobycia jest aż 1.000.000 zł w zarządzanie. 

konkurs

Co takiego wyjątkowego jest w konkursie TMS Brokers?

Po raz pierwszy na polskiej scenie inwestycyjnej pojawił się konkurs uwzględniający zasady profesjonalnego zarządzania kapitałem. Dopuszczalne maksymalne obsunięcie kapitału wynosi 30 proc. od najwyższej wartości uzyskanej w trakcie konkursu. Zwycięzcą zostanie uczestnik, który spełni ten warunek oraz uzyska najwyższą stopę zwrotu z całego okresu rywalizacji. Stopy zwrotu liczone w setkach, a nawet tysiącach procent prawdopodobnie będą trudne do osiągnięcia. Zwycięzcą konkursu na pewno nie będzie osoba z przypadku.

Aby stanąć do rywalizacji trzeba posiadać rachunek TMS Connect, zasilony kwotą minimalną 2 tys. zł. Zmagania będą trwały cztery tygodnie i rozpoczną się 13 lutego 2017 roku.

Na uczestników czekają trzy główne nagrody:

  • za I miejsce 1.000.000 zł
  • za II miejsce 100.000 zł
  • za III miejsce 50.000 zł
  • oraz premia indywidualna 1.000 zł!

Każda osoba, która przystąpi do konkursu, dla zwiększenia swoich szans, może zgłosić do udziału maksymalnie 10 rachunków maklerskich. Wyniki zmagań uczestników będzie można obserwować za pośrednictwem rankingu na stronie konkursowej, w serwisie TMS NonStop oraz mediach społecznościowych.

Rozdanie nagród w konkursie nastąpi podczas konferencji FXCuffs. Będzie tam można wysłuchać wykładu zwycięzcy oraz porozmawiać z nim o jego planach na pomnożenie siedmiocyfrowej kwoty oraz posłuchać rad profesjonalnych inwestorów na co dzień zarządzających portfelami Klientów TMS Brokers.

W lutym i marcu 2017 roku oczy większości inwestorów będą skierowane w stronę TMS Brokers.

Zapisy na konkurs trwają na stronie milion.tms.pl

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI (aktualności, giełda, akcje)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR