Tower Investments przyjął program skupu do 100 tys. akcji własnych

Omawiane walory:

Tower Investments przyjął program skupu do 100 tys. w pełni pokrytych zdematerializowanych akcji własnych. Celem skupu jest dalsza odsprzedaż akcji. 

– Spółka składać będzie zlecenia maklerskie kupna akcji w łącznej liczbie nie większej niż przewidziana uchwałą (tj. nie większej niż 100 tys.), za cenę nie niższą niż 20 zł, a nie wyższą niż 50 zł. Suma akcji nabytych przez spółkę nie przekroczy liczby przewidzianej uchwałą (tj. 100 000) – czytamy w komunikacie.

>> Ponad 60 proc. zysku od początku 2017 r. – sprawdź ofertę portfela wzorcowego CFR w StockWatch.pl

Łączna cena wraz z kosztami nabycia, za którą zarząd dokona nabycia akcji, nie przekroczy 2 mln zł.

– Skup będzie realizowany od dnia 23 lipca 2018 roku maksymalnie do dnia 21 czerwca 2023 roku, z uwzględnieniem okresów zamkniętych określonych przepisami prawa. Skup zostanie zakończony w przypadku nabycia wszystkich akcji nim objętych albo wykorzystania w całości środków na nabycie akcji przekazanych na utworzony w tym celu kapitał rezerwowy – czytamy dalej.

Tower Investments specjalizuje się w kompleksowej obsłudze deweloperskiej największych sieci handlowo-usługowych: od wyboru odpowiedniej lokalizacji, poprzez zakup nieruchomości i uzyskanie niezbędnych zezwoleń administracyjnych, aż po realizację obiektu „pod klucz”. Ponadto jest właścicielem marki SHOPIN. W 2017 r. spółka przeszła na rynek główny GPW w Warszawie z NewConnect.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT TOWERINVT, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR