Wakacje last minute – poznaj ich zalety

Pogoda jesienią nie rozpieszcza, dlatego Polacy marzą o wypoczynku w miejscach, w których jest znacznie więcej słońca. Na szczęście, wycieczki zagraniczne są coraz przystępniejsze cenowo, dlatego bez przeszkód można wyrwać się na kilka dni do ciepłych krajów. Szczególną uwagę warto zwrócić na wakacje last minute, które są oferowane w niemalże każdym biurze podróży.

Artykuł sponsorowany

  1. Niskie ceny przez cały rok
  2. Wycieczki do każdego zakątka świata
  3. Spontaniczne wakacje

Brak słońca? Deszcz? Niskie temperatury? Jeżeli tak wygląda aura za Twoim oknem, z pewnością chętnie skorzystasz z oferty wakacji last minute. Dzięki niej wyjedziesz na urlop do cieplejszych zakątków świata i nabierzesz energii, która pomoże Ci przetrwać całą zimę. Sprawdź, jakie zalety mają wakacje last minute.

Niskie ceny przez cały rok

Niewątpliwym atutem wakacji last minute jest niska cena. To właśnie ona stanowi główny czynnik, który skłania do ich wyboru. Wycieczki „na ostatnią chwilę” mogą kosztować nawet połowę ceny początkowej, co stanowi nie lada zaletę. Wystarczy na kilka dni przed rozpoczęciem urlopu sprawdzić ofertę biura podróży, a znajdzie się w niej ciekawe wakacje last minute. Im krótszy czas pozostał do rozpoczęcia wycieczki, tym wyższe są zniżki na wyjazd.

Wycieczki do każdego zakątka świata

Wakacje last minute są kierowane do wszystkich miłośników podróżowania. W biurze https://dreamtours.pl znajdzie się wycieczki po Europie, a także na inne kontynenty. Jesienią i zimą na uwagę zasługują zwłaszcza kierunki egzotyczne, gdzie pogoda jest wyśmienita przez cały rok. Jeśli ma się ochotę pozwiedzać europejskie miasta, można wybrać się do Hiszpanii, Portugalii, a także na Maderę i Wyspy Kanaryjskie. W tych miejscach nawet w środku polskiej zimy panuje przyjazna, wiosenna aura. Dzięki temu można zrelaksować się z dala od domu i zapomnieć o nieprzyjaznej pogodzie za oknem. Wyjazd na ostatnią chwilę często jest najlepszym sposobem, by poprawić relacje w związku, zabrać dzieci do wymarzonego miejsca lub odreagować silny stres, który przeżyło się w ostatnich miesiącach.

Spontaniczne wakacje

Wybierając się na wakacje last minute, ma się okazję do podjęcia spontanicznej decyzji. Oferta taka jak https://dreamtours.pl/wakacje/malediwy daje szansę wyjazdu do dowolnego zakątka na świecie bez wcześniejszego długiego planowania podróży. Takie doświadczenie jest zupełnie inne niż rezerwowanie wakacji na wiele tygodni przed wyjazdem. Spontaniczne wakacje są jednak równie przyjemne i udane, co sprawia, że wycieczki last minute mają swoich stałych zwolenników.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)
 • Jak duży jest przemysł bukmacherski w Polsce?

  Gracze coraz częściej wybierają polskich bukmacherów. Związane jest to nowelizacją ustawy hazardowej  z 2017 roku, która zablokowała nielegalną działalność spółek spoza granic naszego kraju (aktualnie jest to ponad 7,5 tysiąca adresów internetowych), a także z licznymi zmianami w ofertach – pojawiają się nowe promocje i lepsze kursy, a internetowi bukmacherzy dosłownie prześcigają się w walce o klienta.

 • NBP: GPW Benchmark powinna dostosować metodykę dot. WIBOR i WIBID do końca roku

  Ze względu na znaczenie stawek WIBOR dla stabilności finansowej w Polsce oraz ścisły związek między wskaźnikami WIBOR i WIBID, zasadne jest, aby spółka GPW Benchmark dokonała dostosowania metodyki wyznaczania obu tych stawek do końca 2019 r., uważa Narodowy Bank Polski.

 • EBI kończy z finansowaniem inwestycji związanych ze spalaniem paliw kopalnych

  Zgodnie z przyjętą nową polityką kredytowania energetyki Europejski Bank Inwestycyjny zaprzestanie finansowania inwestycji związanych ze spalaniem paliw kopalnych od końca 2021 r. Grupa EBI wesprze inwestycje w działania na rzecz klimatu i zrównoważonego rozwoju środowiska o wartości 1 bln euro do 2030 r., a od końca 2020 r. finansowanie z banku będzie musiało realizować cele Porozumienia Paryskiego.

 • Problemy niemieckiego przemysłu przekładają się na polską gospodarkę wolniej i łagodniej niż zazwyczaj

  W III kwartale 2019 roku PKB Polski zwiększyło się o 3,9 proc. w ujęciu rocznym. To wprawdzie najwolniejsze tempo od IV kwartału 2016 roku, ale i tak dobry wynik. Według Rafała Beneckiego, głównego ekonomisty ING Banku Śląskiego, istotne jest to, że problemy niemieckiego przemysłu przekładają się na polską gospodarkę wolniej i łagodniej niż zazwyczaj. Jednak mimo wzrostu dochodów konsumentów dynamika ich wydatków spada, a firmy coraz ostrożniej planują inwestycje.

 • PGNiG chce uwolnić się od kontraktu jamalskiego

  Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo przekazało rosyjskiemu koncernowi oświadczenie woli zakończenia obowiązywania tzw. kontraktu jamalskiego z września 1996 r. Umowa wygasa z końcem grudnia 2022 r.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR