Wakacje last minute – poznaj ich zalety

Pogoda jesienią nie rozpieszcza, dlatego Polacy marzą o wypoczynku w miejscach, w których jest znacznie więcej słońca. Na szczęście, wycieczki zagraniczne są coraz przystępniejsze cenowo, dlatego bez przeszkód można wyrwać się na kilka dni do ciepłych krajów. Szczególną uwagę warto zwrócić na wakacje last minute, które są oferowane w niemalże każdym biurze podróży.

Artykuł sponsorowany

  1. Niskie ceny przez cały rok
  2. Wycieczki do każdego zakątka świata
  3. Spontaniczne wakacje

Brak słońca? Deszcz? Niskie temperatury? Jeżeli tak wygląda aura za Twoim oknem, z pewnością chętnie skorzystasz z oferty wakacji last minute. Dzięki niej wyjedziesz na urlop do cieplejszych zakątków świata i nabierzesz energii, która pomoże Ci przetrwać całą zimę. Sprawdź, jakie zalety mają wakacje last minute.

Niskie ceny przez cały rok

Niewątpliwym atutem wakacji last minute jest niska cena. To właśnie ona stanowi główny czynnik, który skłania do ich wyboru. Wycieczki „na ostatnią chwilę” mogą kosztować nawet połowę ceny początkowej, co stanowi nie lada zaletę. Wystarczy na kilka dni przed rozpoczęciem urlopu sprawdzić ofertę biura podróży, a znajdzie się w niej ciekawe wakacje last minute. Im krótszy czas pozostał do rozpoczęcia wycieczki, tym wyższe są zniżki na wyjazd.

Wycieczki do każdego zakątka świata

Wakacje last minute są kierowane do wszystkich miłośników podróżowania. W biurze https://dreamtours.pl znajdzie się wycieczki po Europie, a także na inne kontynenty. Jesienią i zimą na uwagę zasługują zwłaszcza kierunki egzotyczne, gdzie pogoda jest wyśmienita przez cały rok. Jeśli ma się ochotę pozwiedzać europejskie miasta, można wybrać się do Hiszpanii, Portugalii, a także na Maderę i Wyspy Kanaryjskie. W tych miejscach nawet w środku polskiej zimy panuje przyjazna, wiosenna aura. Dzięki temu można zrelaksować się z dala od domu i zapomnieć o nieprzyjaznej pogodzie za oknem. Wyjazd na ostatnią chwilę często jest najlepszym sposobem, by poprawić relacje w związku, zabrać dzieci do wymarzonego miejsca lub odreagować silny stres, który przeżyło się w ostatnich miesiącach.

Spontaniczne wakacje

Wybierając się na wakacje last minute, ma się okazję do podjęcia spontanicznej decyzji. Oferta taka jak https://dreamtours.pl/wakacje/malediwy daje szansę wyjazdu do dowolnego zakątka na świecie bez wcześniejszego długiego planowania podróży. Takie doświadczenie jest zupełnie inne niż rezerwowanie wakacji na wiele tygodni przed wyjazdem. Spontaniczne wakacje są jednak równie przyjemne i udane, co sprawia, że wycieczki last minute mają swoich stałych zwolenników.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)
 • Kruk wróci do większych inwestycji w pod koniec br.

  Kruk zakłada, że inwestycje w nowe portfele w najbliższych miesiącach będą niewielkie, zaś do większych inwestycji spółka powróci pod koniec 2020 roku. Zarząd ocenia, że większej podaży portfeli ze strony banków należy spodziewać się w 2021 i 2020 roku, poinformowali przedstawiciele zarządu. Wielkość spłat w maju nie odbiega od poziomu z kwietnia br.

 • CD Projekt oczekuje, że sytuacja rynkowa unormuje się do premiery Cyberpunk 2077

  CD Projekt zakłada, że sytuacja na kluczowych rynkach wróci do normy do czasu premiery gry "Cyberpunk 2077", poinformował członek zarządu Michał Nowakowski. W czerwcu dostęp do gry uzyskają liderzy opinii.

 • PZU pracuje nad nową strategią, analizuje zaangażowanie w sektor bankowy

  PZU przygotowuje nową strategię na lata 2021-2024, w której zdefiniuje także swoje podejście do aktywów bankowych, znajdujących się pod silną presją, związaną m.in. z obniżkami stóp procentowych, poinformowali przedstawiciele grupy. Ubezpieczyciel nie widzi obecnie konieczności dokapitalizowania Alior Banku.

 • 15 propozycji dywidendowych na czerwiec

  Na ten moment plany dywidendowe na czerwiec ma 11 spółek z głównego parkietu i 4 kolejne z NewConnect. W obu grupach nie zabraknie propozycji o stopie przekraczającej 5 proc. Kilka firm szarpnie się na rekordowe stawki.

 • Wyniki PZU w cieniu dużego odpisu na akcje Alior Banku

  Zysk netto ubezpieczeniowego giganta spadł w pierwszych trzech miesiącach roku aż o 85 proc. rok do roku do 116 mln zł. Wynik PZU obciążył odpis na akcje Alior Banku na kwotę 516 mln zł.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR