SPÓŁKA: gpfcausa

 • Electroceramics spłaci część obligacji wyemitowanych przez GPF Causę Omawiane walory:

  Zapowiada się przełom w sprawie niespłaconych obligacji dawnej Causy. Nowy właściciel przejętej niedawno spółki przedstawił pierwsze deklaracje w sprawie spłaty długów. Za blisko dwa tygodnie Electroceramics ma spłacić 30 obligacji serii B. Następnym krokiem mają być papiery serii A, które jeszcze w lutym były notowane na Catalyst.

 • GPF Causa nie wspomniała słowem o braku wykupu obligacji Omawiane walory:

  Środków za wykup obligacji brak, a w ESPI cisza. Redakcja StockWatch.pl ustaliła, że grupa prawno-finansowa notowana na NewConnect zalega już trzema kuponami i wypłatą 420 tys. zł tytułem nominału papierów serii A.

 • GPF Causa milczy na temat wypłaty listopadowego kuponu Omawiane walory:

  Grupa prawno-finansowa notowana na NewConnect ma problem z terminowym regulowaniem zobowiązań. Redakcja StockWatch.pl potwierdziła w KDPW, że GPF Causa nie wypłaciła listopadowego kuponu od obligacji. Sytuację obligatariuszy pogarsza brak oficjalnych komunikatów oraz zawieszenie notowań pechowej serii. 

 • GPF Causa nie ma 16 tys. zł na wypłatę kuponu Omawiane walory:

  Grupa prawno-finansowa notowana na NewConnect ma problemy z wypłatą odsetek od obligacji. W oficjalnym komunikacie podano, że opóźnienie jest spowodowane przejściowymi trudnościami. 

 • GPF Causa spóżniła się z wypłatą 15 tys. zł odsetek od obligacji Omawiane walory:

  Grupa prawno-finansowa notowana na NewConnect  nie wypłaciła odsetek od obligacji w terminie. Spóźniła się z wypłatą blisko dwa dni. Sprawa dotyczy niewielkiej jak na realia Catalyst kwoty, a mimo to spółka według stanu na dzień 26 lutego nie poinformowała inwestorów o powodach opóźnienia.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR