SPÓŁKA: nordeabp

 • Nordea Bank w III kwartale błysnął zyskiem na poziomie netto Omawiane walory:

  Bank w II kwartale zaskoczył stratą netto, ale w kolejnym zanotował już zysk i to wyższy niż rok wcześniej. Pomogły niższe rezerwy oraz silny wzrost wyniku handlowego.W środę kurs akcji rośnie o 1,5 proc.

 • 6 raportów, przed którymi rynek umiera z ciekawości Omawiane walory: , , , , ,

  Inwestorzy mocno trzymają kciuki za pierwsze raporty spółek za III kwartał, bo to właśnie one nadadzą ton sezonowi wyników. Jeśli dobrze pójdzie, nawet mały przełom okaże się kluczem do udanej końcówki roku. StockWatch.pl sprawdził szacunki ekspertów dla sześciu śmiałków nadchodzącego tygodnia.

 • Nordea Bank w ubiegłym kwartale miał 12 mln zł straty netto Omawiane walory:

  Bank szykowany do przejęcia przez PKO BP zamknął II kwartał sporą stratą na poziomie netto oraz spadkiem przychodów operacyjnych o 1/3. Kurs pozostał obojętny na wyniki, ponieważ teraz punktem odniesienia jest cena oferowana w wezwaniu, które startuje na początku sierpnia.

 • PKO BP wzywa na Nordea Bank po 47,99 zł za akcję Omawiane walory: ,

  Dzięki transakcji krajowy gigant sektora bankowego wchłonie wszystkie akcje Nordea Banku. Kolejnym krokiem będzie wycofanie przejmowanego banku z warszawskiej giełdy.

 • PKO BP przejmie Nordea Bank i wycofa jego akcje z giełdy Omawiane walory: ,

  Informacją dnia na polskim rynku jest przejęcie Nordea Banku przez PKO BP. Kurs największego polskiego banku zyskuje na wartości ponad 2 proc. i generuje 1/3 rynkowych obrotów. Analitycy pozytywnie oceniają transakcję, ale nie są zgodni, co do atrakcyjności wynegocjowanej ceny.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR