
Fot. Pexels
Podczas spotkania zostaną omówione takie zagadnienia, jak:
- Nowe informacje poufne (Czy pandemia spowodowała, że inaczej postrzegamy informacje poufne; Informacje o sprzedaży miesięcznej – obowiązek informacyjny, czy moda; Próg istotności i jego zmienność w czasie)
- Moment powstania informacji poufnej (Skąd się dowiemy, że powstała informacja poufna i jak udokumentować ten fakt; Czy w takich samych rodzajach zdarzeń informacja poufna powstaje w takim samym momencie; Co zrobić, jak przegapiliśmy moment powstania informacji poufnej)
- Proponowane zmiany regulacyjne (Możliwe zmiany dotyczące definicji i publikacji informacji poufnej; Inne obszary postulowanych zmian w MAR; Nadchodzące zmiany regulacyjne)
Wydarzenie skierowane jest do osób wyznaczonych w spółce do sporządzania i publikacji raportów bieżących i okresowych, jak również monitoringu oraz zapewnienia właściwego przepływu informacji podlegających raportowaniu.

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych
W cyklu FC zaplanowano również wydarzenia dotyczące: sanowania nieścisłości proceduralnych oraz finansowej informacji poufnej.
Więcej informacji na www.seg.org.pl
link: https://seg.org.pl/wydarzenie/pokaz/cykl-webinariow-fc-trudne-informacje-poufne