Wyniki na żywo w jednym miejscu

Każdy kibic piłki nożnej na pewno nie raz zmagał się z problemem… nadmiaru interesujących meczów. Sytuacja, w której kilka ciekawych spotkań rozgrywanych jest o tej samej lub podobnej porze, to standard, szczególnie w soboty i niedziele. Nie sposób dokładnie śledzić na ekranach przebieg wszystkich pojedynków, dlatego warto skorzystać z możliwości, jakie dają wyniki na żywo.

Artykuł sponsorowany

Wyniki na żywo na stronie meczyki.pl, to znakomite rozwiązanie dla prawdziwych sportowych zapaleńców, którzy chcą być na bieżąco z najaktualniejszymi wydarzeniami boiskowymi. Nie trzeba się zastanawiać, czy akurat wybrać show Roberta Lewandowskiego, strzelającego gola za golem w Bundeslidze, czy może skusić się na jakiś hitowy szlagier – a tych nie brakuje – w lidze angielskiej. Wszystko mamy w jednym miejscu. 

Możemy też być pewni, że nie ominie nas żadne ważne zdarzenie. Błyskawicznie sprawdzimy kto zdobył bramkę, komu zdarzyło się nagiąć przepisy i otrzymać żółtą lub czerwoną kartkę, kto doznał kontuzji i kto wszedł na boisko lub z niego zszedł. To ogromna zaleta, bo wystarczy jedno kliknięcie, by poznać wszystkie interesujące nas statystyki, łącznie choćby ze składami obu drużyn.

To jasne, że najważniejsze dla kibica są najlepsze rozgrywki i najlepsze ligi. A oprócz tego, zgodnie z maksymą “bliższa koszula ciału”, lokalne podwórko, czyli w tym wypadku polska Ekstraklasa. Panel wyników na żywo na meczyki.pl można oczywiście łatwo przewijać i wybrać dowolną ligę świata. Parafrazując klasyk Krzysztofa Krawczyka śpiewającego “od Las Vegas po Krym”, tutaj możemy powiedzieć: “od Madrytu po Gwatemalę”. Bo nawet właśnie wyniki ligi gwatemalskiej bez problemu znajdziemy w obszernym i profesjonalnym livescorze.

Jeśli na jakimkolwiek stadionie właśnie padł gol, to możesz być pewny, że zostało już to odnotowane. Wyniki na żywo są błyskawicznie aktualizowane. Co ważne, cały panel jest bardzo prosty i przystępny w obsłudze. Nawet osoba niezorientowana w temacie szybko odnajdzie szukany rezultat spotkania.

A propos, to wyniki sprawdzimy także oczywiście po zakończeniu spotkań. Nie zawsze przecież jest czas śledzić wszystko na bieżąco, każdy ma obowiązki, pracę, szkołę etc. Nie ma się czego obawiać, bo spokojnie rzucimy okiem na dowolne statystyki już po ostatnim gwizdku sędziego. Dzięki temu dokładnie odtworzymy przebieg meczu i nie umknie nam żaden istotny szczegół.

Euro 2020

Wielkimi krokami zbliża się Euro 2020. Dopiero co wylosowano skład grup w pierwszej fazie turnieju. Polska zmierzy się z Hiszpanią, Szwecją oraz zwycięzcą jednego z zaplanowanych na marzec baraży. Futbolowa uczta składająca się z kilkudziesięciu meczów będzie trwała kilka tygodni, a dodatkowo w ostatniej kolejce fazy grupowej spotkania są rozgrywane jednocześnie. 

Z tego powodu wyniki na żywo idealnie nadają się na taki turniej jak Euro 2020 w piłce nożnej. Od meczu otwarcia do wielkiego finału możemy żyć tymi mistrzostwami. Sprawdzimy dowolny rezultat, pod ręką będziemy mieć terminarz całego turnieju. W drodze do medalu tej ważnej imprezy liczy się każdy mecz, a w ten sposób nic nas nie ominie. To “must-have” dla wszystkich prawdziwych piłkarskich fanów, którzy nie mogą się doczekać Euro 2020 z udziałem reprezentacji “Biało-Czerwonych”.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)
 • Prawie 2 tys. firm podpisało do tej pory umowy w II fali PPK Prawie 2 tys. firm podpisało dotychczas umowy w związku z drugą falą przystępowania do Pracowniczych Planów Kapitałowych, poinformował wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju Bartosz Marczuk.
 • Dokonano 5,1 tys. prób wyłudzeń kredytów na kwotę ok. 280 mln zł w 2019 r.

  Wykorzystując cudzą tożsamość, próbowano wyłudzić 5,1 tys. kredytów na łączną kwotę ponad 280 mln zł w 2019 r., poinformował Związek Banków Polskich w 40. edycji raportu InfoDOK.

 • Kruche wzrosty na WIG20, koronahossa na akcjach Mercatora

  Indeks dużych spółek ma poważny problem z odreagowaniem poniedziałkowego tąpnięcia, wywołanego strachem przed epidemią koronawirusa. Nastroje pozostają złe, a prawdopodobieństwo spadków na koniec dnia jest wysokie. Szczególnie, że inwestorzy kontynuują realizację zysków na małych i średnich spółkach.

 • Spółki dywidendowe oraz małe i średnie zwiększają szanse na zyski na giełdzie

  Podczas gdy amerykańskie indeksy biją kolejne rekordy, warszawska giełda wciąż nie może odzyskać impetu. Nie spełniają się na razie nadzieje wiązane z PPK. Jednak w warunkach niskich stóp procentowych, realnych strat na lokatach w obliczu rosnącej inflacji i szybko rosnących cen nieruchomości możliwości inwestowania gwałtownie się zawężają. - Bycie na rynku giełdowym jest atrakcyjne w dłuższym horyzoncie czasowym – mówi dr Emil Łobodziński z DM PKO BP. Wszystko jednak zależy od przyjętej strategii inwestowania. Ta przede wszystkim powinna być dopasowana do charakteru inwestora.

 • W Polsce zbankrutowało blisko tysiąc firm w 2019 r. Najczęstszym powodem problemów jest niska rentowność

  Liczba niewypłacalności polskich firm spadła o 1,3 proc. r/r do 977 w 2019 r. wobec 990 rok wcześniej, podał Euler Hermes na podstawie oficjalnych danych z Monitora Sądowego i Gospodarczego. Decydująca jest przyczyna wewnętrzna - trwale niska rentowność wielu firm, a nie otoczenie rynkowe.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR