X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Zapraszamy do udziału w XV edycji Akademii Giełdowej

Opublikowano: 2019-01-07 11:19:07

Już w najbliższy wtorek rozpocznie się jubileuszowa, XV edycja projektu Klubu Inwestora - Akademia Giełdowa. Na trzy dni centrum warszawskiego świata inwestycji przeniesie się do Szkoły Głównej Handlowej, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się, jak w praktyce wygląda praca na giełdzie. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Komunikat prasowy

Wydarzenie zainauguruje warsztat Marcina Brendoty, eksperta ds. analiz w Alior Bank BM nt. „Wycena DCF w praktyce”. W środę modelowanie finansowe wyjaśni Paweł Chmielewski, Associate w Bastion Group. Zwieńczenie Akademii będzie stanowić panel dyskusyjny „Czy w 2019 gry pozostaną w grze? Czeka nas boom, czy bum?”, który poprowadzi Kamila Petrus, Senior Account Executive w InnerValue. Do grona zaproszonych gości należą: Martin Kwaśnica – prezes Cherrypick Games, Michał Gembicki – prezes Klabater; Rafał Dobrowolski – zarządzający Taar Heel Capital Globalnej Innowacji oraz Paweł Biedrzycki – redaktor naczelny strefainwestorow.pl. Pierwsze dwa warsztaty są otwarte dla studentów, natomiast na końcowy panel mogą czuć się zaproszeni wszyscy miłośnicy rynków finansowych.

Więcej informacji jest dostępnych w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2211528842240908/?ti=as .

Zapisy na warsztaty odbywają się poprzez formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScwiKQOZl5sOD1SX5rTlI8-AuoLf9MlnG7Iv69YrV5F7rRJtA/viewform .

 

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)

 • Carbon Studio: Virtual Reality jest technologią przyszłości [RELACJA Z CZATU]

  W StockWatch.pl wystartował GAMING WEEK, czyli seria czatów z przedstawicielami spółek gamingowych. Gośćmi pierwszego spotkania online z inwestorami byli Błażej Szaflik i Karolina Koszuta, założyciele pionierskiej na polskim rynku firmy w dziedzinie developmentu gier i aplikacji dedykowanych technologii VR. Podczas czatu przedstawiciele Carbon Studio na gorąco omówili m.in. plany debiutu na NewConnect i perspektywy branży VR.

 • Atal chce przeznaczyć na dywidendę ponad 180 mln zł

  Zarząd Atalu zarekomendował przeznaczenie 181,96 mln zł z zysku za 2018 r. na wypłatę dywidendy. Proponowana stawka na akcję wynosi 4,70 zł, a stopa dywidendy przy obecnym kursie przekracza 12,5 proc.

 • Trudna końcówka sesji

  Pierwsza połowa wtorkowej sesji na GPW prezentowała się dość obiecująco. Polski indeks blue chipów przebił piątkowy lokalny szczyt na poziomie 2.360 pkt., jednak w okolicach godziny 14:00 obraz rynku uległ diametralnej zmianie. Zaledwie godzina wystarczyła do tego, by WIG20 powrócił w okolice poziomu neutralnego.

 • Ciech rozpoczął przegląd opcji strategicznych

  Ciech rozpoczął szczegółowy przegląd opcji strategicznych w zakresie zmian w strukturze korporacyjno-organizacyjnej grupy Ciech, ze szczególnym uwzględnieniem docelowego modelu w postaci holdingu z podziałem kompetencji pomiędzy poszczególnymi obszarami biznesowymi i centralą oraz zmian w strukturze aktywów grupy.

 • KGHM i Dino Polska ciągną w górę WIG20. W tle temat obniżenia podatku miedziowego

  Perspektywa obniżenia podatku od kopalin winduje kurs KGHM-u na roczne maksima. Razem z nim rośnie indeks WIG20 i cała warszawska giełda. Pomagają dobre nastroje w Europie. Na szerokim rynku wyróżnia się Dino Polska i spółki publikujące wyniki finansowe. Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku