X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Zapraszamy na konferencję – Analiza raportów rocznych spółek publicznych dla dziennikarzy ekonomicznych i analityków

Opublikowano: 2018-02-26 18:24:55

2 marca na GPW odbędzie się organizowana przez Instytut Rachunkowości i Podatków konferencja „Analiza raportów rocznych spółek publicznych dla dziennikarzy ekonomicznych i analityków”.

Celem konferencji jest przedstawienie zasad prawidłowej analizy sprawozdań z działalności z uwzględnieniem specyfiki różnych branż oraz sprawozdań finansowych banków i instytucji finansowych oraz przedsiębiorstw za rok 2017 i I kwartał 2018. Swoja wiedza podzielą się z Państwem wybitni eksperci z wieloletnim doświadczeniem analitycznym polskiego i międzynarodowego rynku kapitałowego, audytorzy reprezentujący największe korporacje biegłych rewidentów, uczestniczący w pracach kapituły konkursu The Best Annual Report.

Konferencja adresowana jest do analityków, przygotowujących rekomendacje dla inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych oraz dziennikarzy ekonomicznych, opracowujących komunikaty prasowe i komentarze, dotyczące oceny wyników finansowych spółek publicznych po publikacji raportów okresowych i bieżących. Mogą w niej również uczestniczyć przedstawiciele relacji inwestorskich, komunikacji korporacyjnej, controllingu i finansów spółek publicznych, pracownicy agencji PR, autoryzowani doradcy, doradcy inwestycyjni i inni zainteresowani tematem.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja na stronie:

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku