Zapraszamy na LL Kongres dla Współpracy Polsko-Azjatyckiej

LL Kongres dla Współpracy Polsko-Azjatyckiej odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Jest to inicjatywa fundacji “Lotus League Foundation”, współorganizowana z Komisją ds. Międzynarodowych Samorządu Studentów SGH. Wydarzenie będzie składać się z dwóch części: akademickiej oraz biznesowej. Szczegółowe informacje o wydarzeniu zostaną opublikowane na stronie Fundacji (www.lotus-league.com) oraz na profilu na Facebooku.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)
 • Studenci SGH będą reprezentować Polskę w XI edycji CFA Institute Research Challenge

  We wtorek podczas wielkiego finału CFA Institute Research Challenge z analizą grupy PZU zmierzyło się 6 zespołów z Polski i Litwy. Każda z drużyn miała dokładnie 10 minut na prezentację efektów wielotygodniowej pracy. Emocje były olbrzymie, sala pełna, a rywalizacja zacięta. Każde wystąpienie było oceniane przez komisję ekspertów, którzy na koniec nie szczędzili trudnych pytań.

 • Czarny czwartek Czwartek zapadnie w pamięci inwestorów na długo. Kolejne doniesienia oraz obawy związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa poza Chiny doprowadziły do kontynuacji silnej przeceny na całym świecie. W wypadku indeksu WIG20 odnotowano najgłębszy jednodniowy spadek od czerwca 2016 r., kiedy to rynki zareagowały panicznie na wyniki referendum w sprawie brexitu.
 • BM mBanku zaleca kupno akcji Alior Banku i CCC

  Biuro w najnowszych raportach ścięło ceny docelowe obu spółek. Niemniej nowe wyceny wciąż są dużo wyższe od bieżących kursów rynkowych.

 • Jak MiFID II wpłynął na dystrybucję funduszy inwestycyjnych w Europie

  26 lutego w Sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych odbyła się konferencja „Modele dystrybucji funduszy inwestycyjnych w krajach europejskich”, zorganizowana przez stowarzyszenie CFA Society Poland.

 • Jak wybrać rachunek maklerski?

  Inwestowanie na giełdzie papierów wartościowych i rynku obligacji Catalyst jest dziś dostępne dla szerokiego grona inwestorów. Nie trzeba dysponować wysokimi środkami finansowymi, aby móc to zrobić.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR