Zapraszamy na wideokonferencję z Marcinem Kubicą, Prezesem spółki Lubawa – zapisy do środy 26 września

Omawiane walory:

W czwartek 27 września 2018 r. o godz. 17:15 odbędzie się wideokonferencja z Prezesem Lubawa S.A., Marcinem Kubicą. Przedmiotem spotkania będzie omówienie wyników finansowych za I półrocze 2018, a także aktualnych projektów biznesowych Grupy Lubawa.

W celu uczestnictwa w spotkaniu należy wypełnić i przesłać FORMULARZ REJESTRACJI. Zgłoszenia przyjmowane będą do środy, 26 września 2018 r. Dodatkowe informacje dotyczące udziału w spotkaniu oraz zaplanowanych sesji technicznych zostaną przesłane zarejestrowanym uczestnikom pod wskazany adres e-mail.

Wideokonferencje Prezesa Zarządu Lubawa S.A. z Inwestorami umożliwiają zapoznanie się z bieżącą kondycją Grupy Lubawa, a także wymianę uwag i spostrzeżeń dotyczących jej funkcjonowania. Uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowszymi projektami prowadzonymi we wszystkich spółkach zależnych, a także zadawania pytań Prezesowi Zarządu podczas sesji pytań i odpowiedzi.

Zapraszamy do REJESTRACJI!

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT lubawa, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR