Zapraszamy na XII edycję Akademii Private Equity

W dniach 19-22 kwietnia br. na platformie Zoom odbędzie się XII edycja Akademii Private Equity. Organizatorem projektu jest tradycyjnie Klub Inwestora SGH, a StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Fot. fb/Akademia Private Equity APE

Akademia Private Equity od lat wpisuje się w kalendarzu wielu młodych ludzi zainteresowanych rynkiem funduszy oraz finansami. W bieżącym roku przypada jej XII edycja, co mając na uwadze nabywane na przestrzeni lat doświadczenie oraz ciągły rozwój projektu, zapowiada naprawdę niesamowite oraz dojrzałe wydarzenie, pełne świetnej merytoryki i wielu niespodzianek!

Organizatorem projektu jest tradycyjnie Klub Inwestora SGH – organizacja działająca przy Szkole Głównej Handlowej nieprzerwanie od 19 lat i zrzeszająca w swych szeregach ponad 60 aktywnych członków oraz około 250 alumnów. Sztandarowym celem stowarzyszenia jest propagowanie wiedzy na temat rynków finansowych, instrumentów finansowych i zasad funkcjonowania rynku kapitałowego w Polsce i na świecie.

Do największych projektów Klubu Inwestora należą poza APE:

Akademia Giełdowa

 • Akademia giełdowa – Cykl otwartych wykładów mający na celu zwiększenie świadomości o potencjalnych korzyściach płynących z inwestowania na rynkach kapitałowych,
 • Do pięciu poprzednich edycji aplikowało łącznie ponad 1400 chętnych.

British-Polish Investment Alliance

 • – Międzynarodowa inicjatywa zapoczątkowana w 2012 roku
 • Celem projektu jest stworzenie trwałych relacji pomiędzy polskimi studentami, a profesjonalistami z Wielkiej Brytanii,
 • Przedsięwzięcie składa się z uroczystej konferencji odbywającej się w Ambasadzie Wielkiej Brytanii w Warszawie oraz tygodniowego cyklu warsztatów i spotkań w Londynie i Oksfordzie.

IM&T

 • Investors’ Meetings & Trainings – całoroczny cykl zamkniętych szkoleń/spotkań z ludźmi ze świata rynku kapitałowego – od analityków po partnerów funduszy,
 • Projekt skierowany jest wyłącznie do członków Klubu Inwestora, który ma na celu poszerzanie ich wiedzy oraz podnoszenie kwalifikacji.

Explain.

 • Nowa inicjatywa, skierowana do wszystkich studentów, której celem jest rozpowszechnianie wiedzy z poszczególnych obszarów rynku kapitałowego,
 • Na projekt składa się cykl spotkań/szkoleń przeprowadzanych przez ekspertów, w ciągu całego roku.

Akademia Private Equity nieustannie wpisuje się w obowiązujące trendy, eksponując studentów z całej Polski na świat funduszy, finansów oraz doradztwa. Tegoroczna edycja, mająca mieć miejsce w dniach 19.04 – 22.04.2021 na platformie Zoom, przy zachowaniu wszystkich najlepszych cech poprzednich odsłon, wniesie wydarzenie na jeszcze wyższy poziom, zapewniając uczestnikom ogrom świetnych wrażeń, niesamowite wiedzę oraz doświadczenie do nabycia i masę atrakcji, a to wszystko przy współpracy z klasowymi Partnerami, będącymi prawdziwymi ekspertami w swoich dziedzinach.

Wydarzenie będzie składać się z czterech Ścieżek Warsztatowych:

 • 19.04.2021 Private Equity
 • 20.04.2021 M&A
 • 21.04.2021 Venture Capital
 • 22.04.2021 Prawo

Każda z powyższych części zostanie zrealizowana poprzez warsztaty organizowane przez Partnerów wydarzenia. W tym roku należą do nich:

 • Abris Capital, Avallon oraz FIDEA 
 • DaftCode oraz Alfabeat
 • mBank, Ground Frost oraz Trigon
 • Clifford Chance, White & Case oraz CMS

Podczas czterech dni zakwalifikowani uczestnicy zapoznają się z praktycznymi aspektami pracy w świecie funduszy oraz doradztwa. 

Każdy ze studentów, którzy nie będą posiadali jeszcze odpowiednio wysokiego doświadczenia, zyska niesamowitą możliwość poznania tych branż od wewnątrz oraz pogłębienia swojej wiedzy z zakresu inwestowania. 

Dodatkowo dzięki nabytym kontaktom biznesowym, każdy z uczestników zyska realną szansę na dalszy rozwój w środowiskach finansowych, czy nawet podjęcie pracy. 

Nie sposób także nie wspomnieć o wyjątkowej atrakcji – najaktywniejsi uczestnicy warsztatów zyskają szansę na wzięcia udziału w wirtualnych kolacjach z Partnerami projektu!

Mnogość tegorocznych segmentów oraz niezwykłość każdego z nich dają jasno do zrozumienia, iż nadchodząca XII edycja APE zapowiada się naprawdę wyjątkowo i wysokie oczekiwania wobec niej są zdecydowanie uzasadnione. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania mediów społecznościowych projektu i nadsyłania zgłoszeń – liczba dostępnych miejsc jest ograniczona!

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI (aktualności, giełda, akcje)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR