Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Spin

Spin

Ostatnie 10 wpisów
Każdy nieźle zarobiony teoretycznie, ludzie spieszą się z realizacją zysku - dlatego wodospad :)

Mówisz hazard?
Teoretycznie to samo, co choćby akcje/rynek obligacji :) Tylko na gpw wmawiają, że są jakieś regulacje, zabezpieczenia, a tak naprwadę możesz stracić wszystko jednego dnia tu i tu Boo hoo!

Cytat:
Powszechnie się słyszy, że kryptowaluty służą do operacji finansowych wszelakich ośrodków terroru i przemocy

Powszechnie ludzię nie mają opinii krypto, tylko powtarrzają co usłyszą w mediach. A ile to już dolar razy wsparł terrorystów i inne złe organizacje Think ?

Szkoda tylko dobrego człowieka..

ach, teraz przeczytałem post addisona d'oh! sklonowany artykuł

Jak zwolnią to wtedy można liczyć na bonus ale na razie polecam przeczytać:

Cytat:
Ukraińskie zasoby czarnoziemu – jedne z największych na świecie – od dawna przyciągają uwagę graczy, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Chętnych na kupno jest wielu, ale na przeszkodzie stoi ustawowy zakaz handlu gruntami rolnymi. Zdaniem części ekspertów otwarcie rynku może wywołać społeczną katastrofę.


Link

Widzimy się w sieprniu wave
Oczywiście należy ostrzegać nowicjuszy przed tym rynkiem bo jest trudny ale nie można wszystkim pisać, że jest to samo zło i nie wolno patrzeć :) Liczyłem na jakieś zainteresowanie od strony użytkowników SW bo to jedyne forum na poziomie.

Jestem zdania, że pewien % pomysłów zostanie skomercjalizowany bądź przejęty przez globalne korporacje. Ryzyko? Po wielu latach na gpw/nc oraz trochę na Forexie moim zdaniem ryzyko jest niemal takie same jak na regulowanych giełdach. Rynek krypto jest we wczesnej fazie adaptacji i regulacji. Japonia, USA, Niemcy, Korea, Australia, Szwajcaria wdrażają w życie regulacje prawne i innowacyjne projekty oparte na technologi blockchain. Nawet polska społeczność dostrzegła promyk nadziei po ostatnich komunikatach MF.

Mnie najbardziej boli jawne złodziejstwo w tym państwie, pomimo tylu instytucji od lat praktycznie nic się nie zmienia - dlatego w inwestycjach/spekulacji na rynku krypto, pretensje mogę mieć tylko do siebie. W krypto zaczynałem jak był Bitcoin i 20 innych "instrumentów", teraz jest ich ponad 1600 - dlatego mam świadomość, że większość z nich to twory bez sensu bytu. Niestety ludzie inwestują dla samego inwestowania(chęci zysku) i tu leży problem - ta sama patologia jest wszędzie.


Sloneczna napisał(a):
Hej, sama zaczęłam interesować się tematyką kryptowalut. Czy ktoś z Was ma więszke doświadczenie w tym temacie? Chciałabym poszerzyć swoją widzę i liczę, że tutaj dowiem się czegoś więcej. Pozdrawiam :)


Zapytaj o co chcesz, a postaram się Ci odpowiedzieć, siedzę w na rynku krypto od 5lat i trochę liznąłem tego świata. Na razie zapoznaj się z pojęciami kryptowaluta, blockchain, Proof-of-Work, Proof-of-Stake zdecentralizowane aplikacje (dapps) i smartcontract.

Polecam także film Banking of Bitcoin, który pokazuje początki Bitcoina(i jego konkurentów), plusy i minusy oraz adaptacje. Oczywiście dużo rzeczy jest niedopowiedzianych ale dobry film na wolny wieczór.

Dziwię się, że takie wygi jak Frog, krewa, Watchdog, bankrucik, anty, Vox, flesz, Masa nie piszą tutaj o krypto, tokenach, blockchain'ie i ico :) Chyba, że dla swojego dobra ... bo leci tzw sam FUD thumbright


Hej, hej,

dzięki za miłe słowa. Postaram się w następnym poście opisać trochę swoje poczynania i cel na ten rok - na razie tylko na szybko ostatnie ruchy bo ciężko z czasem:

- Sprzedany Braster po 15zł(jak zwykle sesje za wcześnie)
- Kupiony Blirt(2,13zł), 8Formula(1,23zł) oraz Apanet(1,90zł)

Pewnie coś wyleci z portfela na dniach.

W portfelu został tylko Braster. Eficom sprzedany(8% straty), również Megasonic - akcje trzymane od grudnia, nie pamiętam już, który papier tak "długo" miałem, opłaciło siethumbright

Rynek się obudził i jest pod co wchodzić. Parę spółek mam na oku, chociaż najchętniej pobrałbym na krótko na bitcoinie, nie mam teraz jednak możliwości przerzucenia kapitałuLiar

Znudzony na Marsofcie zdecydowałem się zrealizować zysk 14%. Ruch pewnie będzie po jakimś znaczącym infie, może znajdzie się podmiot chętny do przejęcia spółki. Spółka niestety stoi w miejscu, a strona dość nieaktualna.

W poniedziałek nabyłem za to technicznie Brastera(12,38zł) - zakładam, że jest już po korekcie i kurs przebije w najbliższym czasie opór przy 14zł. W tym roku okaże się czy spóła dała radę wykonać zakładany plan - pod to będzie gra, a profil spółki jest w modzie. Kupiony też spekulacyjnie Eficom po 1,12zł. Zmniejszyłem nieznacznie zaangażowanie w MGA co jak widać było błędem, jak tu teraz mądrze odkupić d'oh!

Widzę, że prawie wszyscy robią podsumowania to i ja się pochwalę:

Portfel w lutym: +34,76%
Portfel od 17.11.2014 +124,12%

Zobaczymy co wiosna przyniesie, ja jestem optymistycznie nastawiony co do tego roku - byle racjonalnie podejmować decyzje blackeye

Kupiony wczoraj Marsoft(17gr), dzisiaj ciut wpadło po 18gr.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Dołączył: 21 lipca 2010
Ostatnia wizyta: 1 sierpnia 2019 09:52:38
Liczba wpisów: 306
[0,09% wszystkich postów / 0,09 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,376 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d