pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Spin

Spin

Ostatnie 10 wpisów
Próbowałem wejść przez Twój link na komputerze i telefonie, przekierowanie jest na about-blocked. Możesz podać cały url do wywiadu? Siedzę już długo w Platige z zyskiem ale ta społka mnie najbardziej męczy, mam już jej naprawdę dość. Czekam na cd serialu ale cały czas się zastanawiam czy warto... Gaming może być zwrotem ale proszę popraw link.

kholat napisał(a):
GRAF78 napisał(a):
Nie miałem i nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać - bo to nie drobni forumowicze wynoszą spółki na miliardowe kapitalizacje.

tylko że różnimy się fundamentalnie - ja nie mam i wyśmiewam kapitalizację spółki, której gra według mnie wygląda jak kolejny Kursk, a to, że póki co niczego nie dokonała, a ma kapitalizację jakby sprzedała już z milion sztuk gry jest prawdą obiektywną. Wielu tu natomiast posiada te akcje i wypisuje groteskowe superlatywy. Rozumiem, że tylko ci drudzy mają prawo tu pisać, hm?

Tylko większość Twoich postów nie tyczy się spółki, przedstawiasz inne i marudzisz, że tam jest niższa kapitalizacja. Kolejne argumenty to śmieszna muzyczka i obrazki, że to będzie drugi Kursk. Serio..?

Starward ma jeszcze rok czasu, a już zaprezentowane materiały cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Muzyczkę w niecałe 17 godzin odsłuchało 25k osób, nie spodziewałem się, że gra wskoczy zaraz na Steam wishlist, a tym bardziej, że będzie piąć się tak szybko. Ponad 1100 osób w społeczności w tym samym czasie oraz zasięg postu na twitterze. Jeżeli wszystkie te dane są prawdziwe to jest to duży + dla spółki. Większość osób pewnie spodziewała się tylko posta z notką o tytule + jakiś promo art. Na FB prezes i pracownik zapewniają, że grafiki to screeny z gry, a nie koncepty.

Niski free float też jest problemem, raczej wszyscy zainteresowani wiedzą, że za 6 miesięcy wchodzi do obrotu ponad 170k akcji, a 3 miesiące później kolejne. I przez ten cały czas pewnie będą większe wahania na kursie w obie strony, przy niskich obrotach.

Moderator:
usunięto część niezgodną z regulaminem

Wprowadziliście serduszka jako uznanie dla użytkownika co powinno podkreślać jego jakość/renome i wkład w SW forum. Czy zastanawialiście żeby wprowadzić coś przeciwstawnego - złamane/zepsute serducho? Liczba ostrzeżeń, który kończyłby się banem okresowym/wiecznym konta? Merytorycznie, jak i jakościowo jesteście Top1 w Polsce, przez co coraz więcej krzykaczy tutaj wita. Przez "głupie" wpisy na poziomie bankiera różnych użytkowników, powstaje niepotrzebna emocjonalna wymiana postów.

Osobiście radze wpisami kholata się nie przejmować, kpiny to on sobie robi na tym wątku. Wcześniejszy jego post, gdzie linkował artykuł polskiegogamedevu odnośnie SimFabric z komentarzem, że tutaj sytuacja jest taka sama/podobna, dzięki mądrej moderacji został usunięty. Teraz jego kolejny wpis też jest na poziomie.. dość niskim.

mackopl ma racje, wiara jest ślepa - nie ufajcie "swojej perełce" w 100% nigdy, jakakolwiek spółka by to była. Skupmy się bez emocji na liczbach i kolejnych informacjach, bo przed tym wątkiem długi rok.

@kjujik, jedna dodatkowa grafika*

Tutaj kolejny wywiad i dodatkowa grafika:
Cytat:
After many years spent working in the gaming industry, including time spent at Polish powerhouse CD Projekt Red working on The Witcher 3, Marek Markuszewski felt it was time to set up his own studio. With a group of likeminded developers, they formed Starward Industries, and have set their sights on an ambitious project. Titled The Invincible, it’s an RPG based on the hard-sci fi novel of the same name by Polish author Stanisław Lem.

www.gamepur.com/features/forme...

Szybko rośnie liczba wyświetleń The Invincible - Music Preview, trailery gier polskich spółek nie miały takiego wyniku po tygodniu(choćby Art Games, Sim Fabric, Ultimate).

Po transakcjach na kilkadziesiąt sztuk akcji śmiem twierdzić, że znajdzie się grono spekulantów :) Kto nie uczył się i spekulował kapitałem 1-10k zł niech pierwszy rzuci kamień. A co do inwestorów zza ocenu to był przecież żart, why so serious joker ?

Ruszyło coś z rana i teraz po 15, marzyciele mogliby powiedzieć, że to ludzie zza oceanu happy8 A tak naprawdę to pewnie inwestorzy/spekulanci zwlekali z zakupem pod zaprezentowanie tytułu na Steamie, bo mógł wyjść w trakcie sesji ale tak się raczej nie będzie.

Porównania do VW trochę nie na miejscu, te drugie to już w ogóle niedorzeczne.

Nikt nie zadarł z mediami, tylko ktoś powiedział koniec tego i krzyknął sprawdzam!
Moim zdaniem sprawdził i to bardzo profesjonalnie. Obserwatorzy, akcjonariusze tej spółki powinni podziękować za takie 'sprawdzam' salute Wszystko napisane rzeczowo i merytorycznie, a nie "na złość".

edit: Jeszcze się odniosę do fragmentu
Cytat:
Teraz gorycz zakupów po 90 zł wylała się rzeką pomyjów, a przecież w spółce nic się od tego czasu nie zmieniło: nadal pracuje, zarabia i rozwija się, bez długów i sprzedawania akcji przez założycieli.

Spółka nadal pracuje i może tak w nieskończoność, tylko kiedy ktokolwiek zobaczy owoce ich pracy, bo to chyba głownie o to chodzi? Ile już miało być gier dostępnych ale ile tak naprawdę jest? Do tego jakość tłumaczenia się z tego wszystkiego jest na najniższym poziomie. Chyba naprawdę nie chcesz czegoś tutaj zauważyć..

Sprzedaja Ci co chcieli sprzedać na debiucie i Ci co lubią robić kółka :)
Zakładam obrót 20-30% ff dzisiaj.
Od jutra pierwsza gra pod materiały na wrzesień.

PS. I sprzedaja Ci co brali po TKO, z myśla szybkiej odsprzedaży 10-30% :) Kto nigdy tak nie zrobił, niech pierwszy rzuci kamień.

Notowania w końcu ruszyły, teraz można będzie zobaczyć rzeczywisty popyt/podaż na akcje.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 22 września 2020 22:22:19
Liczba wpisów: 346
[0,10% wszystkich postów / 0,09 postów dziennie]
Punkty respektu: 8

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,329 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +135,80% +27 160,25 zł 47 160,25 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d