pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Spin

Spin

Ostatnie 10 wpisów
Z mojego osobistego doświadczenia Alior to niższa kultura bankowości. Od prawie roku ubiegam się o zwrot prowizji, kwota do odzyskania jest spora, samych odsetek za przetrzymywanie moich pieniędzy jest pare tysięcy. Po wyroku TSUE Eurobank, ING, Getin, PKO, Santander bez zająknięcia oddają prowizje po zgłoszeniu reklamacji - ewentualnie wydłużają o 30dni odpowiedź na reklamacje.

Zgłosiłem pierwszą reklamacje na początku tego roku z świadomością, że będzie odmowa - od tego trzeba zacząć. Po 30 dniach dostałem odpowiedź jakiej się spodziewałem po czym nawiązałem kontakt z rzecznikiem finansowym oraz uokik. Tutaj też wiedziałem, że będzie totalne fiasko i strata czasu bo te podmioty tylko istnieją żeby były, a ich opinie oraz interpretacje nie są respektowane przez banki. W oczekiwaniu wrześniowy wyrok Trybunału do sprawiedlisowśći UE, odwiedziłem kilka kancelarii, żeby ewentualnie ruszyć ze sprawą przeciwko Aliorowi jak najszybciej.

Orzeczenie TSUE jest na korzyść kredytbiorców - jak wcześniej pisałem po wyroku większość banków oddaje, prowizje i inne koszta przy wcześniejszej spłacie. Przeważnie 20-50 dni trwał cały proces odzyskania pieniędzy. W przypadku AB po złożeniu reklamacji we wrześniu, po 30 dniach dostałem odpowiedź, że sprawa jest skomplikowana i potrzebują dodatkowe 30dni. Po tym okresie dostałem odpowiedź, że reklamacja jest zamknięta z powodu różniącego się podpisu na reklamacji, a na umowie kredytowej czy tam w systemie. Krew się we mnie zagotowała, bo reklamacje składałem i listownie i o placówce banku, udałem się do danej placówki żeby otworzyć reklamacje i złożyć podpis. Dyrektor placówki zapewniała mnie, ze nada tryb priorytet dla mojej reklamacji w celu załatwienia sprawy 'szybko'. Oczywiście po 30 dniach dostałem odpowiedź, że sprawa jest skomplikowana i musi przejść jakiś proces weryfikacyjny ze strony banku puke_r odpowiedź znowu za 30dni.

W moich przypadku patrząc na inne banki, Alior Bank pluje mi prosto w twarz - taka kultura.

Mógłby ktoś podać link do podsumowania oferty, bo nie jestem wstanie znaleźć oficjalnej wiadomości.

Na razie to tylko obiecujacy trailer ale widać, że dość rozgrzał kurs. Na horyzoncie jak koledzy wspomnieli Realpolitiks 2, moim zdaniem premiera CP2077 podciągnie znacznie wycenę wielu spółek w przyszłym roku z sektora, a cały sektor osiągnie swój szczyt w 2020-21 roku - bo nic takiego jak "CP2077", drugi raz się nie zdarzy blackeye .

Osobiście sądzę, że racja jest pomiędzy Wami Panowie. Rynek VR ciągle rośnie, na pewno można jeszcze dużo urwać z kawałka tortu dla siebie. Interesujących gier jest mało, a użytkowników przybywa. Jednak w skali całej branży nadal to będzie malutko, dużo znajomych w tym ja maksymalnie jest wstanie wytrzymać 10-20minut ciaglej rozrywki, zapalency VR 40-60minit. VR w tej postaci nigdy nie będzie rewolucja ale oczywiście będzie to spora suma do podziału, a kto pierwszy ten lepszy - tak jak z PlayLink.

Half life Alyx będzie odpowiedzią jak dużo jest chętnych na ten moment oraz ilu graczy będzie można przekonać do VR, zarówno starych jak i tych młodych. Nie zapominajmy też, że ceny sprzętu VR odstraszają graczy. Nowe konsole + tanie headsety + gry mogą przyczynić się, że część graczy jednak przekona się do VR.

Spółka ma wątek www.stockwatch.pl/forum/wpisy-... tylko nazwę trzeba odświeżyć pirate Spółka w trendzie wzrostowym, od 3 lata stara się przebić opór przy 2,5zł - ja bym czekał na wybicie, ewentualnie ustawił wąski SL.

Dostałem szybką odpowiedź od Pana Marka Markuszewskiego, że istnieje grupa osób, która nie przeszła całego procesu. Krótki czas na zapis oraz okres świąteczny nie pomogły, 4 dni powinny pomoc zamknąć proces zapisu. Niedługo media przekażą Wam bardziej szczegółowe informacje.

Spodziewałem się dużej redukcji, a tu przedłużenie zapisów do 18 grudnia. W takim razie w pierwszym terminie nie było chętnych na wszystkie akcje. Wątek na początku wrzał, emocje widocznie opadły.

Bez infa w chwile -17%, tko 0.01zł Anxious trup w szafie czy ktoś panicznie się cash-out'uje?

*Mirgos
niestety nie ma edycji w trybie mobilnym+w wersji na komputer

Wczoraj po sesji poszła transakcja pakietowa 10mln akcji po 1zł. OFE NN przerzuca akcje, a może komuś sprzedaje(Migros)? Mirbud na pierwszy rzut oka wydaje się tani ale co ma w planach główny akcjonariusz, tego się wszyscy chyba boją Think

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 31 grudnia 2019 10:47:14
Liczba wpisów: 323
[0,10% wszystkich postów / 0,09 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,736 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d